reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

miejsca na zloty i nie tylko.... ;)

reklama
Kasia tak, dobry bo ja mam konto zalozone jeszcze jak mieszkalam w zabrzu:tak: i tam mam mieszkanie:-)ale jakikolwiek adres wpiszesz czy tu z aleksandrowa czy ten zabrzanski to bedzie ok, bo w banku mają jeden i drugi:tak:
 
dziewczynki, przelew za grotniki juz zrobiony , tak ze teraz zostanie nam do ustalenia wyzywienie, albo ewentualne zakupy itp. nie wiem czy moze kazdy cos kupi, jakos to podzielimy czy jedna osoba zrobi zakupy a pozniej bedziemy sie rozliczac..... pomyslcie..


alex, stefa - no i co z waszym przyjazdem?????????mam nadzieje ze jednak sie uda:-p:-)
 
viki my idziemy zalatwiac paszport w sobote i moze mi wtedy powiedza czy wyrobia na czas. nie martw sie rezerwacja dla nas bo znajac nas podejmiemy decyzje w ostatniej chwili a miejsce do spania gdzies na pewno znajdziemy w okolicy :-D pisalas ze to gdzies w lesie wiec luzik, wykopiemy nore i przykryjemy sie galeziamii ;-) a rano J upoluje jakas wiewiorke.
 
stef taka cieniutka dietka? :-)
a w ogóle z jakiej części Polski pochodzisz?

ja już tuptam nogami bo nie mogę się doczekać spotkania!
 
Viki- no to u mnie dokladnie jak u stefy, jak bede, to bede i gdzies sobie noclegownie juz znajde, zawsze moge przekimac u stefy w norze....:-D;-)

kata- a na pewno dlatego, ze nie mozesz doczekac sie spotkania, czy moze chce Ci sie siku....?:-D;-);-)
 
reklama
kata ja jestem z Lublina a co do diety to wiesz dopchamy sie igliwiem :-D
alex dobra dobraaa poprosisz jakiegos niedziewiedzia to ci moze swoja zimowa mete odpali za szyszki :tak:
 
Do góry