reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

dzięki za odpowiedź, ja dalej biorę Meridię, okresu nie mam już tydzień i 2 dni, w ciązy nie jestem, robiłam 2 razy test, dziś idę do lekarza co jest???
Schudłam w ciągu tego tygodnia 3,5 ale wogóle tego ani nie czuję ani nie widzę np. po spodniach.
Motywacja do schudnięcia- dostałam od M. piękne markowe dżinsowe spodenki. na razie się w nie wciskam, a chcę po prostu się w nie ubierać.

Jak jecie na meridi?? mnie jeść się nie chce, ale staram się jeść maleńko ale za to różnorodnie. Odstawiłam tylko zupełnie słodycze. Poza tym gotuję teraz bez tłuszczu, nie smażę itd. mąż schudł 2 kilo na tej mojej diecie. :)
 
reklama
ja pije czerwona herbate.ale oprocz tego moglabym nie jesc caly dzien.wogole mi sie nie chce.az dziwne uczucie.ale zeby w koncu nie pasc troche jem.odstawilam calkowicie slodycze,ziemniaki i chleb.przez ostatnie 3 dni nie bralam tabletek.dwa dni bylo ok a wczoraj znowu wrocil glod wiec od jutra znowu zaczynam je lykac.musze sie nauczyc jesc 5 malutkich posilow dziennie.podobno po 3 mies organizm juz sie tak do tego przyzwyczaja,ze wiecej nie potrzebuje.tak mi lekarz powiedzial.daj znac co tam u ciebie u lekarza wyszlo.
 
ja biore 5 opakowanie jeść mi sie nie chce chociaż jak jestem zabiegana i nie zdążę zjeśc to wieczorem juz burczy mi w brzuchu
a jem w sumie normalnie tj rozsądnie dieta optymalna tylko w ograniczonych ilościach
diana ty taka babka moich gabarytów ja odczułam ubytek tłuszczu i kilogramów dopiero po utracie 7-8 kg za duzo tych kilogramów żeby poczuc różnice od razu ale poczujesz nie martw sie :-D
ja ćwicze jescze 6 weidera no na płaski brzuch zobaczymy coi z tego teraz bedzie ja chce jeszcze 15 ale to tak przyszłościowo a na teraz to uuuuuu na najlepiej 10 do wakaji:-D:-D:-D ale pewnie sie nie uda
 
.daj znac co tam u ciebie u lekarza wyszlo.
Podobno nie bezpośrednio po meridi ale wogóle jako wynik drastycznej diety. ale to lekarz 1 kontaktu, która mi meridie przepisała. Jutro dzwonię do mojego gina, bo naprawdę zaczynam się niepokoić, dziś jest 10 dzień opóźnienia!! wogóle nie będę miała @????

co to 6 weidera?? nie mam pojęcia?
 
Czesc dziewczyny:) o meridii chyba moge troche napisac, biore ja juz od kilku lat.
W 2000 roku po urodzeniu syna wykryto u mnie niedoczynnosc tarczycy /tylam i moja szyja byla dziwnie opuchnieta/. Po jakims roku badan i zmianach dawki eutyroxu czulam sie lepiej, ale nadal nie potrafilam schudnac. Moja pani doktor zaproponowala mi meridie, wtedy byl to koszt 250zł za jedno opakowanie. Nie decydowalam sie. Po jakims roku cena powoli spadala i dalam sie namowic, po 2 miesiacach schudlam 8 kilogramow. Zaczyna sie okropnymi bolami glowy, u mnie trwa przez pierwszy tydzien, suchosc w ustach i totalny jadlowstret. Potrafilam w ciagu calego dnia zjesc tylko jeden malenki posilek. Meridia to lek na bazie narkotyku, nie ma co ukrywac. Bywalo, ze chodzilam bardzo oslabiona i nie potrafilam sie na niczym skupic, ale czasami dostawalam takiego powera, ze chodzilam jak nakrecona. Nawet nie wiedzialam kiedy, po pracy posprzatalam cale mieszkanie, zrobialm super obiad, wyprasowalam i wieczorem padlam na lozko pol zywa. Ale chudlam i to bylo najwazniejsze. Bralam lek przez 2-3 miesiace i odstawialam, organizm przestal przyjmowac /kiedy widzialam rano tabletki zaczynalo nie mdlic/ Efektem tego bylo jojo po paru miesiacach. Kiedy odstawisz meridie organizm wariuje, musi uzupelnic swoje zapasy. Mialam napady wilczego apetytu, pochlanialam wszystko co widzialam. Najgorsze jest to, ze po jakims czasie widzisz, ze przytylas i masz swiadomosc, ze meridia to spadajace kilogramy bez cwiczen i idziesz do lekarza po nastepna recepte i tak w kolko. Ja musze swiadomie przyznac sie do tego, ze jestem uzalezniona, zawsze sobie mowie idac do lekarze po recepte, ze tylko na miesiac, ze zmiejszy mi sie zoladek i potem zaczne cwiczyc i mniej jesc. Ale to sie nie sprawdza. Teraz meridia kosztuje w mojej aptece 49 zł i w chwili obecnej koncze 1 opakowanie:( Jesli jeszcze nie zaczelyscie, to nie zaczynajcie jej brac. To zwykle prochy, skuteczne tylko na chwile. Silnie uzalezniajace. Oczywiscie sa dziewczyny, ktore sa zadowolone z efektow, maja silna wole i zdrowy organizm, Ja do nich nie naleze...... Pozdrawiam
 
ja nie miałam jojo mialam przerwe onad miesiąc może dwa bez meridi i jadłam tak jak na meridi mało ale zdrowo nie mialam wilczego apetytu nie przytyłam a wręcz jeszcze schudłam
żadnych skutów ubocznych no moze poza lekka suchościa i przez pierwsze dni troche ciśnienie mi skakało ale piłam kawki i od czasu do czassu drineczki

co do wzmorzonej aktywności to owszem ale to tylko na plus bo jakos tak wychodziu że ze wszystkim zdążę :-D

diana 6 weidera to ćwiczenia na brzuch
przykładowa strona z info
Aerobiczna 6 Weidera
 
ja miałam straszne skoki temperatury. Raz mi było strasznie zimno, za chwilę gorąco. No i ciągła suchość w ustach, też nie była przyjemna.
 
cześć jestem nowa mam pytanie czy jest możliwośc kupienia Meridi bez recepty, a jeżeli nie to do jakiego lekarza musze sie udac?
A moze ma któraś do sprzedania za rozsadną cene. Brałam kiedyś adipex byłam zadowolona ale nie mam juz dojścia do niego.
Pomożcie -przytylam wciąży 30 Kg zostało 15 masakra nie moge na siebie patrzec , nie mowiąć o moim mężu który na każdym kroku powtarza zrób coś z sobą ...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
nutrika
bez recepty raczej na allegro albo szukaj na innych forach gdzie sprzedawcy nie majha bana na takowe posty ale dużo drożej
a lekarz ginekolog wypisuje recepty poproś a pewnie dostaniesz zwykły rodzinny też może wypisać
 
Do góry