reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

Ja robie tak, gotuje tą kaszkę wg przepisu czyli ok 2 min na wodzie i potem dodaje do obiadku: kaszki czy zupki. Niby zalecenia są takie żeby dawać 0,5 łyżeczki na 100 ml przez 2 miesiące, a potem już bez ograniczeń:-DJa akurat nie dodaje nic do mleka, bo zawsze coś mi nie wychodziło i wkurzało mnie że np nie chciało małej lecieć i ona też się denerwowała, a kleik na noc nie działał więc dodaje do obiadku:tak:

Ja takiej nie mam tylko ta instant, bez gotowania. wsypuje sie do wody i juz.
 
reklama
Ech aż wam zazdroszczę jak czytam ile wasze dzieci jedza :( Tomek dalej odmawia zupek..od naprostszych do tych z mięskiem :( Dziś nawet sama mu ugotowałam ziemniaczka z marchewką i żółtkiem..więcej było słodkiej marchewki..i dalej nie chciał jeść! Już nie wiem co mu dawać! A owoce wcina..choć nie daje rady zjeść całego małego słoiczka!
u mnie jest tak samo.., młody nie bardzo przepada za czyms innym niz mlekiem ( choc i to ostatnio cięzko wchodzi), ale tak z pół słoiczka co drugi dzien zje, a z owocami to różnie bywa:tak: tylko te obiadki po 5 miesiącu mają malutkie grudki, którymi Filip pluje, wiec dalej tkwimy w słoiczkach po 4 miesiącu:-(
 
Kupilam kasze manne instant(taka na wode)bobovity i czy ja moge i ile dodac do mleczka jej wieczornego mimo ze kaszka na wode? Wprowadzanie glutenu mnie stresuje...

Jak chcesz koniecznie do mleka..to ja bym ją ugotowała na wodzie i potem łyżeczkę dodała do mleka..nie powinno chyba tak zgęstnieć jak dobrze wymieszasz żeby nie przeleciało przez dziurkę! Trochę pracochłonne ale przynajmniej podajesz gluten!
 
Jak chcesz koniecznie do mleka..to ja bym ją ugotowała na wodzie i potem łyżeczkę dodała do mleka..nie powinno chyba tak zgęstnieć jak dobrze wymieszasz żeby nie przeleciało przez dziurkę! Trochę pracochłonne ale przynajmniej podajesz gluten!

Wiesz ja mam niewiele mozliwosci tu na wyspach bo oni tutaj nie wprowadzaja glutenu jakos ostroznie tylko od razu z grubej rury a ja tak nie chce i musze sie cieszyc tym co w polsim sklepie zlapie a mam ta kaszke taka dziwna...jej sie nie gotuje tylko rozrabia z woda jak zwykla kaszke mleczno-ryzowa i wlasnie nie wiem jak jeszcze innaczej moze jej to podac...
 
reklama
Do góry