reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

No ja daję praktycznie codziennie, moze raz na tydzień podaje bez mięska jedzonko, bo mam jeszcze słoiczków nakupowanych pare tygodni temu :) Ale można kupić (albo ugotować:p) samego indyka np albo cielęcinki i pododawać do tych warzywnych :) Ja zaopatrzyłam się w samego indyka gerbera, zeby pododawać :)

No takl tylko ile potem mozna dać tego indyka do papki????? Bo to piszą w gramach, a mi to nic nie mówi, jaki to duży kawałek. Samego mięska w słoiczku u mnie nie widziałam (choć wiem, że Gerber takie ma).
 
reklama
A mysmy dzisiaj dali zupke jarzynowa i do tego pol sloiczka rybki :) wymieszalam i mlody tak pocisnol ze az w szoku bylam :) Rybka rzadzi :) od dzisiaj !

Mlody juz tez zlotko jadl ! Ale zeby co 2 dzien to jeszcze nie ,jadl chyba z 4 razy i mu smakowalo :p a i nic nam sie nie dzialo po :)
Cześć. Jaką rybkę dałaś? Bo ja widziałam tylko z pomidorami bobovity i wyglądała nieciekawie, ale może w smaku jest ok?
 
Cześć. Jaką rybkę dałaś? Bo ja widziałam tylko z pomidorami bobovity i wyglądała nieciekawie, ale może w smaku jest ok?


a ja dalam malemu zwykla jarzynowa zupke z gerbera a dorzucilam mu rybke ze sloika co mi podali z Wloch ( mam tam brata ) jadl spigole - Okon morski jezeli dobrze pamietam !od 6 miesiaca sloiczek z sama rybka dlatego dawalam osobno zupke jarzynowa do tego !

Plasmon Omogeneizzato Spigola Con Verdure 2x80g

Tak czy siak Filip wrabal cale 80 g ryby ! otworzylam zupe jarzynowa 190 g i do tego dowalilam 40g ryby( polowe sloiczka) zjadl , no i tak mu posmakowalo ze poznije zjadl ta rybke 40 g co zostalo z ziemiaczkami ze szpinakiem 90 g! BYlam w szoku!!!!!!!!
 
No ja daję praktycznie codziennie, moze raz na tydzień podaje bez mięska jedzonko, bo mam jeszcze słoiczków nakupowanych pare tygodni temu :) Ale można kupić (albo ugotować:p) samego indyka np albo cielęcinki i pododawać do tych warzywnych :) Ja zaopatrzyłam się w samego indyka gerbera, zeby pododawać :)


U nas tez mieso codziennie bez tego ani rusz !!!!!!!!! Malo tego nie raz ma dzien ze wychodzi mi po 3 sloiki 190 g dzinnie !
olbo 2 deserki jak bylo goraco i zupka,albo 2 zupy i deserek - toz pozre mnie z kopytami !Nie na raz ,ale mam 3 karmienia takie bez mleczne ( to znaczy jak deser ma to i jogurt w tym naprzyklad to tez z mleczkiem wychodzi)
U nas mieso codzinnie idzie a teraz bedzie szlo tez z rybka od czasu do czasu!
 
DZiewczyny dwa szybkie pytania:
- jakie mleko jest w kaszkach mlecznych Bebilonu- Bebilon 1 czy 2 ??????
- od kiedy można zacząć podawać nabiał?
 
U nas tez mieso codziennie bez tego ani rusz !!!!!!!!! Malo tego nie raz ma dzien ze wychodzi mi po 3 sloiki 190 g dzinnie !
olbo 2 deserki jak bylo goraco i zupka,albo 2 zupy i deserek - toz pozre mnie z kopytami !Nie na raz ,ale mam 3 karmienia takie bez mleczne ( to znaczy jak deser ma to i jogurt w tym naprzyklad to tez z mleczkiem wychodzi)
U nas mieso codzinnie idzie a teraz bedzie szlo tez z rybka od czasu do czasu!
heheh, no to nieźle! :)

DZiewczyny dwa szybkie pytania:
- jakie mleko jest w kaszkach mlecznych Bebilonu- Bebilon 1 czy 2 ??????
- od kiedy można zacząć podawać nabiał?

W kaszkach od 4 m-ca na pewno mleko początkowe, a w kaszkach po 6 m-cu będzie bebilon 2 :)
A nabiał jako jogurciki słoiczkowe z tego co pamietam 8 m-c, a taki normalny (nasz dorosły) to dopiero 11 , ale niech ktoś to sprawdzi, bo moze mi sie pokićkało ;)
 
reklama
Ech aż wam zazdroszczę jak czytam ile wasze dzieci jedza :( Tomek dalej odmawia zupek..od naprostszych do tych z mięskiem :( Dziś nawet sama mu ugotowałam ziemniaczka z marchewką i żółtkiem..więcej było słodkiej marchewki..i dalej nie chciał jeść! Już nie wiem co mu dawać! A owoce wcina..choć nie daje rady zjeść całego małego słoiczka!
 
Do góry