reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

reklama
Nie wiem czy to efekt uboczny . . . na początku jadł, a teraz zamyka buzię i się drze :-(
Oby to zęby, a nie niechęć do groszku.

no.... ja to miałąm ze szpinakiem, Zosia jadła, potem nagle nie i teraz przemycamy po troszkę w obiadku z królikiem (z królikiem to ona wszystko zje:) ). królik, pół słoiczka szpinaku albo i mniej, reszta warzyw, tak żeby smak nie był za bardzo złamany tym szpinakiem.
 
Dziewczyny a dajecie już dwa dania tj zupke i drugie swoim dzieciaczką ? ja nigdy nie jadałam 2 dań i jakoś ciężko mi to wprowadzić :-/
 
Jedno po drugim nie daję, ale jak np. o 12 dostanie zupkę, to o 16-17 dam drugie danie.
hmmm ja w tych godzinach daję kaszkę z owocami ...Jabym dawała drugie danie to wypadło by mi jedno mleko a kaszkę mogłabym dawać na śniadanie ..nie wiem sama co robić ? pediatra mówiła tylko o jednym obiedzie ale czytałam gdzieś ,że w tym wieku obiadek powien skłądać się z 2 dań ..
 
reklama
A ja mam pytanie co dajecie dzieciom na śniadanie oprócz mleka i kaszki?
Kanapeczkę, banana, jogurt naturalny, sam chlebek, jajko.

Wyczytałam gdzieś ogólnie, też odnośnie dorosłych i zdrowego odżywiania się, zdrowej diety, że najlepsze na śniadanie jest coś z nabiału z czymś pełnoziarnistym, czyli np. jogurt z płatkami albo chleb razowy z twarożkiem. Ostatnio staram się nas tak odżywiać :-)
 
Do góry