reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

kobietki macie u siebie sklepy ALMA??? tak są produkty marki Krakowski Kredens, wspaniałe szynki, pasztety, kiełbasy.
Bez konserwantów więc idelane dla naszych dzieci. Ceny mają szokujące, za szynkę płacimy 44 zł kg:szok:, ale tylko dla Zosi kilkanaście dag to mozna kupić;-) a my jej podjadamy:-D

Rozejrze się u siebie bo o tym sklepie nie słyszałam. Ja czasami mam szynkę wędzoną ze wsi ale na razie jeszcze małej nie daje. :tak:
 
reklama
Sklepy Alma są chyba tylko w Małopolsce. Do niedawna był tylko jeden sklep w Krakowie i nazywał się Krakchemia :-D. Potem zmienili nazwę na Alma i zaczęli otwierać kolejne sklepy. Bardzo fajne są, bo poza asortymentem typowo supermarketowym mają różne przysmaki naprawdę dobrej jakości :tak:.
 
Sklepy Alma są chyba tylko w Małopolsce. Do niedawna był tylko jeden sklep w Krakowie i nazywał się Krakchemia :-D. Potem zmienili nazwę na Alma i zaczęli otwierać kolejne sklepy. Bardzo fajne są, bo poza asortymentem typowo supermarketowym mają różne przysmaki naprawdę dobrej jakości :tak:.

u Ciebie jest na ul. Pilotów i w GAlerii Kazimierz i nie wim czy gdzieś jeszcze??? no jedoznko jest tam pierwsza klasa, chlebek, sery, garmażeria, w carrefourze nigdy ni ekupuję takich rzeczy bo nie mam zaufania:no:
 
u Ciebie jest na ul. Pilotów i w GAlerii Kazimierz i nie wim czy gdzieś jeszcze??? no jedoznko jest tam pierwsza klasa, chlebek, sery, garmażeria, w carrefourze nigdy ni ekupuję takich rzeczy bo nie mam zaufania:no:
No i takie różne wynalazki mają, np. suszone pomidory, jakieś wymyślne pasztety, oliwy różne. Mniam :-).
 
kobietki macie u siebie sklepy ALMA??? tak są produkty marki Krakowski Kredens, wspaniałe szynki, pasztety, kiełbasy.
Bez konserwantów więc idelane dla naszych dzieci. Ceny mają szokujące, za szynkę płacimy 44 zł kg:szok:, ale tylko dla Zosi kilkanaście dag to mozna kupić;-) a my jej podjadamy:-D
My sami robimy szyneczkę, polędwicę, baleron itp., kiełbaskę, kaszankę, pasztet. To dopiero jest pyszne :-D
 
ewa - w takim razie wy jecie pewnei same zdrowe rzeczy:tak:, masz czas codziennie gotować? bo u nas różnie, zdarza się, że jemy jakieś odgrzewane resztki, żur z torebki, gotowy sos do spaghetti:zawstydzona/y:więc tego Zosi nie dam.

Napewno nie jemy "wynalazków" z torebek. Jadłam kiedyś żurek z torebki i mi nie smakował:sorry2: Osobiście to mogłabym żyć bez obiadów, rzadko je jem. A gotuje bardzo czesto moja mama:-), ja raczej unikam gotowania. Wolę piec ciasto i robić coś nowego do jedzenia.
Dziś np. jedliśmy na śniadanie zapiekanki, córcia nie chciała;-)
 
A my znowu przechodzimy na dietę :angry:
Podrażnione jelito i biegunki sprawiają, że głównym posiłkiem ma być kleik ryżowy i marchewka.
Mam dość tych sraniowych problemów :angry:

sorry...ale już mnie nosi, że ciągle coś :dry:
 
Może to mało pocieszające, Agutek, albo też wogóle :sorry2: ale przynajmniej przez te pierwsze miesiące życia Tolci nie mieliście żadnych problemów brzuszkowych, kupkowych, itp. ;-)

A jak ja sobie przypomnę... :no: to boję się starać o kolejnego bobaska :sorry2:
 
reklama
No fakt do konca wrzesnia nie mielismy zadnych problemow, ja karmiac piersia tez moglam wszystko jesc, nic malej nie ruszalo :tak:
A dla pocieszenia ci powiem, ze ja czuje, ze wlasnie nam drugie da na poczatku do wiwatu, ze bedzie zupelna odwrotnosc, wiec moze tak i u ciebie bedzie ;-)
 
Do góry