reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

anet dzieki za przesyłeczke z tym rosołkiem, w sumie to żadna specjalnosc jak patrzę na ten przepis:sorry:tylko ziółek wiecej chyba- musze się dobrze wczytać...

aaaa ja kiedys gdzies wyczytałam ze dobrze do rosołku dodac z 3-5 ziaren kawy. kiedys dodałam i pycha wyszedł, ale nie wiem czy to dzięki temu:-D

A czy ktoras z mamusiek ma w kuchni parowar?
Ja kupiłam kilka dni temu i bede parowac:-D rozglądam sie w przepisach na razie:tak:
...gdyby jeszcze ta moja Alojza bardziej zachłannie jadla to było by wszystko ładnei pięknie:-p
 
reklama
ja mam, używany przede wszystkim do wyparzania butelek :-D teraz swietnie się sprawdza do parowania kapusty na gołąbki :tak: , bardzo wygodne urządzenie do obiadów warzywnych.

o wyparzaniu nawet nei pomyslałam hehehe

ja kupiłam go z myślą o ostrym przerzuceniu się na takei własnei jadło na parze, robiłam już rybke - pycha i taka bez zadnej panierki itd.
 
Ja tez mam parowar od pół roku i baardzo sobie chwale. A ostatnio kupiłam szybkowar,wybuliłam 1000zł,ale warto,wszytko gotuje sie w oka mgnieniu,(np.rosołek z miechem z zamrazalnika gotuje sie 35min)),no i cennych witamin sie nie traci. Warto zainwestowac w szybkowar dobrej firmy bo to jest zakup na całe zycie. Rowniez polecam:)
 
ja również posiadam parowar i uważam, że byl to strzał w tzw. 10 :) Ale jakoś nie umiem zupy na nim zrobić. Natt podpowiedz?
 
też, ale w parowarze też można. Więc dlatego zapytałam czy coś podpowie, bo może robiła. trochę skrót myślowy mi wyszedł :)
 
no mozna, szczególnie - takie zupy-kremy chyba.
Ja wczoraj wrzuciłam zwykłą mrożonkę dodałam troche marchewek, kapustke włoską. Wszystko parowało sie z 12 min. - surowe marchewki potrzebowały 20 min. - walnełam na talerz -polałam jogurtem naturalnym-ciutkę soli. Do tego kromal z masełkiem posypany sezamkiem i słonecznikiem przyprażonym. I wyżera jak 150! pycha - normalnie moze CHYBA schudne heheheh 300zł wydałam na parowara i jest extra!

A szybkowar mam taki zwykły raczej- ale bardzo rzadko uzywam - bo jakis taki za wielkich rozmiarów dla mnie...
 
ja też mam parowar i szczerze polecam. u nas się sprawdza w 100%. często robię w nim ryby w warzywach i wychodzą super. 20 min. i obiadek gotowy:)
 
reklama
a w ciązy z Franiem kupiłam parowar i od tego momentu nie wyobrazam sobie ziemniaków do obiadu z wody":)

Never a jakos specjalnie tę rybke przyżądzasz?
Przepisik pliz:)
 
Do góry