reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

ja sie przestawiłam z gotowaniem jak Jasiek był na diecie b/g... we wszelkiego typu Vegetach, Kucharkach i innych zestawach przypraw było tyle "wypełniaczy" że nie nadawało się to dla Jasia - zaczęłam przyprawiać "pojedyńczymi" przyprawami

mąż czasem marudzi ale on sobie moze zawsze bardziej "spieprzyć" :-) :-D
 
reklama
:-):-):-)

dziś w dd tvn było o produktach dla dzieci reklamowanych jako zdrowe...oberwało się IMiDz...a także biszkopcikom, ciasteczkom i płatkom śniadaniowym...

właśnie byłam na stronie PRO TEST...szkoda że każą sobie płacić za dostęp do pełnej wersji testu ale przeczytajcie ostatnie zdanie z tego co jest dostępne za free...
PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - Zdradliwe łakocie
 
ja kce :-) ale chyba musiałabys skopiować treść bo w tym linku i tak kcą ode mnie kasę :-(

ale jak wróce do pracy i bede forsiasta to sobie chyba walne prenumeratę :-) ciekawych rzeczy się można od nich dowiedzieć :-)
 
Ostatnia edycja:
a co w tych testach jest jesli mozna wiedziec?

dzięki Anet kochana za info o naleśniku :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wczoraj wprowadziłam małej mleko następne - Hipp 3... chcę jej podawać raz dziennie, wieczorem, w nadziei, że lepiej będzie po nim spala; oprocz tego oczywiście nadal pierś, tyle że rzadziej; natomiast sztuczna mieszanka małej nie podchodzi i wcale się nie dziwię, bo dziwnie smakuje i pachnie; muszę jej dosypywać kaszkę ryżową smakową, żeby w ogóle zechciała wziąć smoka do buzi;

u nas jutro pierwszy raz zupa ogórkowa - zrobię taką "dorosłą", tyle że nieco mniej przyprawioną; ogóry już kupione, jutro zadziałam;
 
Dziewczyny męczą mnie te obiadki dla dziecka :) Hania coraz mniej chce jeść te słoiczkowe a za to bardzo lubi nasze dorosłe jedzenie. Tylko ze ja boję się jej dawać naszego bo ma dużo soli i innych przypraw. A nie bardzo wiem jak mam to zrobić żeby jadła to samo tylko mniej przyprawione... To znaczy że jak gotujecie dla całej rodziny to podczas gotowania w ogóle nie przyprawiacie, odlewacie część dla dziecka i resztę dopiero przyprawiacie solą i innymi?

Bo ja jak gotuję to już mięso na początku solę a później stopniowo dodaję różnych przypraw by się wszystko przegryzło...
Co wy na to?
 
Zylcia no to jest takie wyrzeczenie, że nie solisz na początku albo bardzo mało. Takie mięso i warzywka wiadomo, że nie smakują tak samo ale wywar tworzą więc możesz śmiało potem np. kostkę dorzucić. Ja tak robię.

Co do PRO Testu to też bym kciała:]

A w ogóle dopiero odkryłam że mleko 3 jest od 9 miesiąca! To się nazywa świadome rodzicielstwo! Gabi pije 2 nadal.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry