reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Menu naszych dzieci

Hmm ja to robię tak na oko;-) Mięsko, no to miałam kawałek schabu ok 25 deko no i z tego zrobiłam 10 porcyjek i taki małe kosteczki zamroziłam. I daje takie mięsko no i różnie, pół marchewki, ziemniaczka, pietruszki, warzywa z mrożonki (na razie tylko brokuł), czasem więcej tego, czasem tego;-) No i zasypuje miarką kaszy manny -łącznie wychodzą mi tego 2 niecałe małe słoiczki;-)

Edit: oczywiście wszystko miksuje, a wody tyle żeby przykryła warzywka
 
reklama
Magda chyba odejrzalas ode mnie bo robie wszystko tak samo, poczawszy od mrozenia mieska do miksowania. Tez gotuje na 2 dni.
 
Ja ostatnio nagotowalam wiecej,bo wyszlo jakos z 6 sloiczkow:szok:
Kurcze nie umiem jakos tak malo gotowac,moze jak sobie malusi garnek kupie to bedzie mi latwiej.....he,he....
A mroze tez w sloiczkach,zakercalam zakretki na nich ,tylko nie do pelna leje zupki,no i do tej pory nic sie ze sloiczkami nie dzialo....
 
Magda tak samo i ja robie tylko jeszcze nie dawałam mięsa wieprzowego ,tylko pierś z kurczaka i ryż zamiast kaszki mannej -jutro ugotuje tak jak Ty napisałaś z kaszką.
 
ja na razie kurczaka się boję...w sumie nie wiem czemu bo Juli od początku gotowałam zupki z kurczakiem:tak: A jutro muszę zakupić jeszcze cielęcinkę;-)
dzisiaj się dowiedziałam że mój Jaś nie toleruje smaku mleczka modyfikowanego:-(
 
Ja gotuję wiecej, część miksuję dla Młodego w słoiczki, a resztę dla nas na 2 dni, doprawiam po odlaniu porcji Piotrusia. Wekuję, na słoiczki naklejam metki z datą i na wszelki wypadek do lodówki.
 
dziś uwaga będzie pierwszy raz zupka z rybką z łososiem słoiczkowa tylko kurcze jest z koncentratem pomidorowym mam nadzieję że reakcji na niego nie będzie bo ogólnie młody na pomidory uczulony jak zje w dużej ilości;/ ale mały wybór tych rybnych kurczaczki były albo właśnie z pomidorami albo z mlekiem albo z masłem buuuuu
Ja mam rybny obiadek od miesiaca w lodowce i boje sie podac:sorry: Jak malej cos nie zasmakuje to zaczyna ryczec i juz mi nic innego nie chce zjesc:eek: Ostatnio tak bylo z zupka wloska z Hippa:eek:
 
reklama
Do góry