reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Menu naszych dzieci

reklama
U nas mandarynki to też ostatnio najlepsza zabawka...wysypuje sobie z miski, wkłada, kula po stole... A jak ma jeść to ja muszę dawać- bo jak sam je to zawsze napcha kilka kawałków do buzi, przeżuje sto tysięcy razy i wypluwa ;-) A Mleko to rano pije mod. bananowe a na wieczór czasem kakao (takie co jest w nim więcej cukru niż kakao ;-) )

I też słodzę miodem, tylko że zauważyłam że jak do grysiku miodu dodam to mi strasznie rzadki się robi..Też tak macie?

Uff i cieszę się że Jasiek od początku pije z kubeczka, bo pamiętam jakie akcje mieliśmy jak Juli butelkę chcieliśmy zabrać...Ale dla równowagi mamy smoczek, który jest Jasiowym najlepszym przyjacielem i pewnie prędko się go nie pozbędziemy...
 
Maggie- co do Twojego pytania o rodzaj pieczywa- my jemy ciemne, słonecznikowe głownie i Adas tez takie je, kupowałam wczesniej bułki ale zjadł trochę , reszta wyschła i dla ptaków była, wiec juz teraz ciemen z nami je

a czekolady i kakao nie beę narazie dawać bo dziwne czerwone krostki ma i podejrzewam ze to od kakao własnie
 
Aluta tez mandarynki wcina na okrągło!! i muszę chować bo inaczej nic innego nie zje...

wczoraj zjadła az 2 naleśniki ze sredniej patelni z serkiem danio... chciała jeszcze ale jej nie dałam, pół godziny później zjadła jeszcze pulpeta gotowanego!
kurcze tyle ona je a waga stoi od dobrych 2 miesięcy, czy powinnam się nie pokoić???
waży ok 9.700 i mierzmy ok 76cm
 
No Sempe niby dzieci powinny przybierać choć trochę ale teraz jak już biegają to spalą więcej niż nagromadzą. My przeszłyśmy 3 choroby od września także te 11.100g mi pasuje. I tak nosić na 4 piętro ciężko. Znam dwie półtoraroczne dziewczynki które nawet tyle nie ważą za to są wyższe. Ale jak cię to niepokoi to zrób jej badania podstawowe.
 
reklama
Do góry