reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

u nas cycuś też jest nadal, ale są takie momenty, gdzie Maja je krócej i takie, gdzie nieźle ciągnie ;-)
a czy po posiłkach stałych dajecie cycusia?
kiedy powinno się zwiększyć ilość stałych posiłków? my mamy na razie 3 stałe
 
reklama
Z moich obserwacji - jogurciki jagodowe powodują u nas rzadkie kupki i lekkie rozwolnienie, a u Was?

inne - malinowe lub brzoskwiniowe spoczko Ali wchodzą i bardzo je lubi.

Dzisiaj nagotowałam znowu gar zupy i pomroziłam- tym razem z polendwiczką wieprzową - mam nadz. ze to dobre dla niemowlaków - kurka nic a nic nie znam się na tym mięchu;P nigdy przed ladą mięsną nie wiem co z czego pochodzi;P musze się podszkolić w tym troche - pooglądać jakieś schematy świnek czy cuś;)

Nigdy jeszcze nie podawałam Małej ryby;/jakos nie rzuciły mi się w oczy słoiczki z rybką...jak przyżądzacie rybke?
 
No wlasnie co do ryby to gdzies przeczytalam ze powinno sie dawac 2 razy w tyg. obiadek z ryba ale Alex nie lubi ryby i jak chcem zeby choc troszke zjadl odrazu ma odruch wymiotny i traci apetyt na dalszy obiadek.
Ja kupuje obiadki z ryba ale moja znajoma piecze lososia w piekarniku z ziolami w sreberku 20min i pozniej laczy go z obiadkiem. Niestety u nas losos jest bleeee...
 
U nas sa 3 stale posilki. Nie bede narazie zwiekszac bo maly cos ostatnio nie chce mi jesc. Mam nadzieje ze to przez zabki ale ostatnie pare dni to tylko wieczorna kaszka jest do konca zjedzona:-/
 
Dziewczyny jak długo muszę gotować osobno mięso i warzywa? mogę już połączyć to w jednym garnku? tzn do gotującego się mięska wrzucić warzywka? :)
 
Ja rybę na parze zrobiłam w takim bambusowym pojemniku. I moja jak wyczuła to też było ble. Ale jak zmieszałam małą ilość z obiadkiem to zjadła. Tylko za dużo tej ryby nie może być czuć. Bo dziecko się zrazi. Z reszty rybki porobiłam obiadki i zamroziłam.
 
reklama
Do góry