reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych dzieci

u nas masełko też odpada, kawałek bułeczki ostatnio Zosia dostała od babci bo wyrywała dziadkowi kanapke :-) a szynki sklepowej też bym nie dała, ale na świeta wiem że babcia bedzie piekła to może mała dostanie kawałek :-)
 
reklama
dokladnie ze sklepu tez bym nie dala, ale na swieta bedziemy mieli swojską i zastanawiam sie czy mala moze sprobowac troche z koszyczka :)
dziewczyny maslo u was odpada- czyli wasze dzieciaczki maja alergie na bialko mleka krowiego- jak to sie objawia? wysypka?dalam dzis malej bulke z maselkiem,jesli jest uczulona to powinny wystapic odrazu objawy?
 
Kurcze nadrabiam Was z całego tygodnia :) I w kilku kwestiach chialabym sie wypowiedzieć. Po pierwsze bułka z masłem juz w naszym menu byla ale Tocha sie nie zachwyca. Zdecydowanie jest fanka pieczywa chrupkiego wasa i sucharków. Po drugie dalam jej juz spróbować cytrusów - jadal, mango, kiwi i melona. Smakowalo alke cala buzie wokól ust miala wysypaną. Po trzcie zdecydowanie nie zgadzam się z tym, że kupne słoiczki wychodza taniej. Ja raz na 2 tygodnie mlodej robie obiadki i mrożę. Nakupowałam wczoraj towaru za 10 zł. i zroilam 15 słoiczków 200g (od keczupu). Zajelo mi to z gotowaniem towaru 1,5h wiec nawet jak dolicze gaz, wode i kase za prace to i tak wyjdzie taniej. Aha i jeszcze co do popijania - Toska popija jedzenie.Generalnie jest ochlejem, bo w ciągu dnia schodza prawie 3 butelki (125ml) picia :):)
 
Zulejka w Polsce słoiczki pewnie taniej zrobić, ale tutaj jak kupiłam organiczne produkty to za słoik wyszło mi prawie 2 funty, a w sklepie słoik 0.72- więc nie ma sensu zawracać sobie głowy.
 
A jak Wy dajecie ta bulke lub szynke? po prostu do reki? :baffled:
Moja mala by nie wiedziala co z tym zrobic ...ostatnio dalam jej chrupka ,ugryzla spory kawalek to balam sie,ze bedzie sie dlawic:-) ale sie nie dlawila...
Moja mala jak narazie je tylko papki...
Nie ma jeszcze zebow,wiec sie boje jej dawac jakies wieksze kawalki...
Ciezko mi sobie wyobrazic moja Maje z bulka jak sie zajada :-D
Taka sucha w calosci to jeszcze,ale z maselkiem i szyneczka :szok:
Wasze dzieci sa chyba bardziej rozwiniete...:-)
 
Jolka o tym samym pomyślałam
moja jak ma jakąś grudkę w obiadku to czasami tak dziwnie zostawia buzię otwartą a potem przełyka jakby tabletkę łykała
zdecydowanie nie nadaje się jeszcze do bułki z masłem
choć biszkopta gryzie i memla w buzi
już sama nie wiem?
a ze swojskiej to ja mam szynkę ale wędzoną bardzo słoną to chyba nie o takiej szynce mowa prawda?
 
Moja mała świetnie radzi sobie z grudkami dlatego bez obaw daje jej różne rzeczy do spróbowania.:tak:

Mówiąc o kromce chleba z masłem i szynką mam na myśli chlebek posmarowany masłem, który rwe na male kawałeczki daje małej do buzi na zmiane z małym kawałeczkiem oderwanym z plasterka szynki.:-p

Dzisiaj natomiast mała na urodzinach teściowej nie dala mi nic zjeść, bo jak widziała tylko, ze mam coś na talerzu domagała się o jedzenie tak głośno, ze nie dało się rozmawiać :baffled:(biedne zagłodzone dzieko;-))

Więc młoda wmłuciła żółtko jajka, kromke chleba z masłem i plasterek żółtego sera. Pocisła to wszystko bananem i zapiła swoją cherbatką. :szok:

Ciocie zachwycały się jak dzidzia ślicznie je, a babcia dumna jak paw chodziła i podstawiała pod nos coraz to nowe smakołyki dla małej :-D
 
reklama
Do góry