reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mega okazje-promocje ;-)

reklama
chusteczki dada są w porządku, chociaż niebieskie były dla mnie za wilgotne! zielone są w sam raz :) ja przymierzam się teraz do pieluch dada! zobaczę jak się będą sprawdzały

Co do chusteczek Dada, to się zgodzę, całkiem fajne, pieluchy jak dla mnie za sztywne. O niebo lepsze Gaga z tesco, miękkie, oddychające i maja takie "falbanki" przy nóżkach, które wychodzą za body i w razie "awarii" bodziak nie jest ubrudzony. Gaga ma także chusteczki, testowałam takie fioletowe i są super, ładnie pachną, są wilgotne i jak tylko wymęczę promocyjne paki cuchnących pampers sensitive, to od razu przechodzimy na gagi :-D
 
Co do chusteczek Dada, to się zgodzę, całkiem fajne, pieluchy jak dla mnie za sztywne. O niebo lepsze Gaga z tesco, miękkie, oddychające i maja takie "falbanki" przy nóżkach, które wychodzą za body i w razie "awarii" bodziak nie jest ubrudzony. Gaga ma także chusteczki, testowałam takie fioletowe i są super, ładnie pachną, są wilgotne i jak tylko wymęczę promocyjne paki cuchnących pampers sensitive, to od razu przechodzimy na gagi :-D

A widzisz, a ja Pampers sensitive- mimo faktycznego smrodu - jestem baaardzo zadowolona :tak: Po Nivea malej co chwile wychodzilo odparzenie na pupie, az ranki miala, nawet jak uzylam tylko raz na dwa dni chusteczek,a jak zaczelam stosowac pampersa to pupa jest jeszcze ladniejsza niz byla, kazde zaczerwienienie znika, nie mam pojecia czym to jest spowodowane (czyt.jakim skladnikiem chusteczek) ale nie zamienie ich na zadne inne ;-) Chusteczek uzywamy tylko na wypady wiec i tak duzo mi ich nie idzie...
 
a ja probowalam pampersow z lidla taj.. cos tam :D 56szt 26 zł ... i sa miekkie i chłonne... :)

słyszałam od kumpeli, ze są bardzo fajne, tylko cholerka ja mam daleko lidla :sorry::sorry::sorry::sorry:

Ostatnio w tessco udało nam się kupić megapakę Pampersów, 2 razy 82 szt. i płaciłam 85 zł

Polecam stronkę SplendorPL.pl
 
A widzisz, a ja Pampers sensitive- mimo faktycznego smrodu - jestem baaardzo zadowolona :tak: Po Nivea malej co chwile wychodzilo odparzenie na pupie, az ranki miala, nawet jak uzylam tylko raz na dwa dni chusteczek,a jak zaczelam stosowac pampersa to pupa jest jeszcze ladniejsza niz byla, kazde zaczerwienienie znika, nie mam pojecia czym to jest spowodowane (czyt.jakim skladnikiem chusteczek) ale nie zamienie ich na zadne inne ;-) Chusteczek uzywamy tylko na wypady wiec i tak duzo mi ich nie idzie...
bo te chusteczki pampers sensitive to dla alergików sa:-)
 
reklama
ja tez polecam pampers sensitiv chusteczki, jakis czas temu przestalam ich uzywac i zaczelam pampers baby fresh ale mała ciagle miałą zaczerwieniono w pupci ... dlatego powrót do sensitiwow natychmiastowy :-)
nie wiem cxzy jest tu ktoś z NL ale ja polecam wszelkie promocje pampersów i chusteczek w etosie super sprawa, kupuje sie dwie paczki i dwie kolejne gratis chusteczki 13 paczek za polowe ceny zamiast 30e placi sie 13,50 :-) naprawde polecam :-)
a także polecam przeceny w prenatalu (dużym), trzeba sie dobrze rozejżeć a miedzy regałami zawsze znajdzie się kupa tanich rzeczy a pięknych ze oderwac sie nie mozna ...:-)
My wczoraj się tak obkupiłyśmy się musiałam do domu tramwajem wracac bo bym się nie uniosła :-)
 
Do góry