reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
marta100 to twoja trzecia ciąża? masz trojkę dzieci?:confused::szok::rofl2:

A ciekawe jak u nas będzie bo będziemy celować w córeczkę... no i zobaczymy co to będzie:-p


Witam wszystkich kawsusiowo:)
My z Filipkiem już wstaliśmy:happy:
Dziś zapowiada się kolejny piękny dzień..
Synek troszkę mi kaszle ale dałam mu rutinoscorbin i mam nadzieje ze sie zaraza nie rozwinie...:sorry2:

Aga a jak tam Alanek sie czuje??
i gdzie nasza nowa koleżanka Kamila? :confused:
 
marta100 to twoja trzecia ciąża? masz trojkę dzieci?:confused::szok::rofl2:

Tak ale pierwszy chłopczyk zmarł przy porodzie:-( poród w 28 tyg ciązy był:-( Dlatego teraz kolejne ciąże bardzo przeżywam i denerwuje sie jak sie zbliża ten termin- 28 tydzień.

No a w dziewczynkę i my celowaliśmy, hmmm no i nie udało się....
 
hejka
maarta100
no szkoda że nie śledziłaś całej dyskusji bo gdybyś śledziła to zauważyłabyś kto zaczął tą dziwną akcje a teraz ten ktoś zatarł po sobie ślady kasując swoje posty...więc ...nie masz nawet możliwości prześledzić tego jeszcze raz...tyle.............!sprytne...
Kinga Alanek już lepiej,wraca mu apetyt i nie gorączkuje i nawet wydaje mi się że kaszel też jest mniejszy:)
Anetko pytasz jak nasze starania o kolejnego bobasa:)Mój mąż bardzo chce mieć teraz ale ja chce jeszcze poczekać...myślę że zaczniemy działać na pewno na początku nowego roku (tak jest już ustalone)bo w tym czeka mnie przeprowadzka no i chcę jeszcze trochę popracować potem przyjdą święta i mam nadzieję że kolejne już będą w większym gronie rodzinnym:)Ja nie będę ustalała sobie miesiąca w którym chciałabym urodzić bo dla mnie najważniejsze jest aby zajść w ciąże i aby maleństwo było zdrowe a kiedy się urodzi to mało ważne:)

pozdrawiam!
 
Tak ale pierwszy chłopczyk zmarł przy porodzie:-( poród w 28 tyg ciązy był:-( Dlatego teraz kolejne ciąże bardzo przeżywam i denerwuje sie jak sie zbliża ten termin- 28 tydzień.
współczuję i bardzo mi przykro Marta i wcale się nie dziwie ze boisz się tego 28go tygodnia...ale nie ma co się zamartwiać,wszystko będzie dobrze:)
 
agnieszka być może i drugą ciąże będziemy przechodzić razem ;-) w sęsie że mniej wiecej w tym samym czasie sie uda nam. :-p chociaż ja mam nadzieje że uda sie wcześniej nam...
Super że Alan wraca do zdrowia! :tak:
 
marta100 opowiedz jak sie dowiedziałaś że jesteś w ciąży, jakie mi,ałaś objawy czy może wogóle ich nie miałaś:)) ciekawa jestem.. :blink: Ciekawa też jestem jak sie czułaś od owulacji jeżeli pamiętasz... :-p bo podobno juz od tego czasu zachodzą jakieś zmiany z tym ze każda kobieta inaczej..
 
reklama
Do góry