reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

cześć
melduję że żyję :tak:
zaraz idziemy na śniadanko a póżniej zakupy
no a po południu jedziemy do alergolog
idę poczytać-o ile Kuba mi pozwoli...................
w przerwie między kliknięciami- sie bawimy:tak:
Marta-fajnie tak gościnnie :tak:-ja lubię jak mamy gości wtedy tak wesoło się robi.
Kinga-jak po imprezie?-zdarłaś buty???
Aga-jak sprzątanie???
Hania-cześć ;-)
 
reklama
Hej!! I ja żyję:tak::tak:
Co prawda znowu miałam dolegliwości ciążowe, plamienia dotałam i znowu musze leżeć, chyba za bardzo za pracę się zaangażowałam:-( nie ma żartow- musze bardziej się oszczędzac i na siebie uważać.

Pogoda w końcu sie zmienia, już jest cieplej, bardzo mnie to cieszy:tak:
Antoś całe dnie albo w przedszkolu albo u dziadków, ostatnio jakoś za dziadkami tęskni;-)niby są na miejscu ale chyba zdecydowanie za mało czasu z nim spędzają.

Kinga żyjesz?? jak po imprezce??
 
melduje sie tez w gronie zabieganych - ostatnio brak czasu - jakby doba miała 48 godzin to moze bym sie wyrobiła -pozdrawiam i zycze miłego i słonecznego dnia
 
hejka
Ja tylko na chwilę,bo jakoś czasu brak,chciałabym tylko się pochwalić że od poniedziałku dostałam prace na drugie zmiany,pierwszy dzień był ciężki,robota wcale nie taka ciężka a za takie dobre pieniądze to warto pracować,jestem happy.Alan wrócił do przedszkola na popołudniowe sesje,jest dobrze:)

Skromnie zapytam co u was?

Buziaczki dla wszystkich.Życzę miłego dnia.
Pozdrawiam wszystkie!
 
witam was
ja też melduję że żyję.
Po weselu i poprawinach super! troszke byłam chora ale już jest ok.
Dochodzimy do siebie..
Męża mam do końca tygodnia w domu więc mało mnie bedzie tu z wami teraz. Korzystamy z wspólnie spędzonego czasu:)

Pozdrawiam!

Hania ja zauważyłam że ty wszystkie dzieci masz z września! :) nieźle wycelowane! :) i nawet najstarsza i najmłodszy są z tego samego dnia! niesamowite! :))
Ja bede celowała na sierpień chyba hehe ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aga super ze prace dostałaś! a czym sie zajmujesz co robisz??
marta po imieninach tak jak i my:) wczoraj u tesciowej byliśmy.
marta100 uważaj na siebie, musisz bardziej sie oszczedzać.

A ja jutro ide do ginekologa w końcu na badania przygotowawcze do planowanej dzidzi. ciekawe co mi powie.. :)

Pozdrawiam!
miłego popołudnia!
 
celujcie kochane - my sie smiejemy z mezem ze nasze dzieciaczki to prezenty na mikołaja i jak przystało na grzeczne dzieci to rodzą sie w dziewiątym miesiącu - mężus tez jest z wrzesnia - pozdrawiam i miłego dnia zycze
 
reklama
aga super ze prace dostałaś! a czym sie zajmujesz co robisz??
Pracuje na plastikach,pakuje różne elementy,czasami siedzę na taśmie różnie ogólnie to fabryka różnych pierdół plastikowych.


Ja pół godz.temu wróciłam z pracy,chłopcy moi już śpią:)Ja już wykąpana też idę się położyć.Dziś całe 8 godz.przesiedziałam pakując pierdołki do woreczków a kasa rośnie hehe:)

Pozdrawiam
 
Do góry