reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

no i też całkiem fajnie! :)


Pachnie mi w całym domu jaśminem:) dostałam wczoraj bukiet od męża.. :) musiałam odświeżacz z kontaktu odłączyć bo sam zapach kwiatów mi wystarcza:happy:
 
reklama
my też bylismy na spacerku jak nie padało, Filip wyskoczył w swoich czaderskich kaloszach:-) potem poszliśmy po truskawki i mielismy w domu małą ucztę:))
Teraz też już jesteśmy po obiedzie! :happy:
Przyjemnie jest...

Pozdrawiam!
 
Hejka
U mnie wszystko jest ok,udało nam się wszystko pozałatwiać i urlop zaklepany już na 100% także jestem happy.
No a poza tym wolny mamy weekendzik także byliśmy już na zakupach,zamówiłam sobie przez interenet tel.od nas z O2 także w środę mam go już mieć.Teraz moi panowi smacznie śpią.
Obiadku dziś nie robię bo zjedliśmy na mieście.Pogoda u nas fantastyczna,ciepło na maksa także jak tylko moi panowie się wyśpią to ruszamy do parku,Alan oczywiście zabiera swój rowerek,uwielbia na naim jeżdzić.
A ja szukam basenu do kapania dla Alanka i mojej bratanici która ma 1 rok i 5 miesięcy:)Dzieci bedą miały radoche na podwórku gdy będą się pluskać:)

A co u was dziewczyny,jak mija popołudnie?
pozdrawiam
 
atra ja Filipkowi kaloszki kupiłam w Galeri, spodobały się i jemu i mi Spidermana oczywiście bo młody teraz wszystko ma ze spidiim! :-p
Wogóle jak jest deszcz to Filip zakłada kalosze sam bierze parasolkę i mówi że chce iść robić PLA PLAAA na wodzie :))) :happy:
 
reklama
No w sumie te kalosze to same duże rozmiary były...
Ja Filipkowi brałam 26.

Ok dziewczyny ja sie już zbieram powoli bo niedługo wychodzimy.. :))
 
Do góry