reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

Tak to prawda ja to tez zauważyłam że część osób szuka tu przygód a nie porady innych osób szkoda.....
 
reklama
Przepraszam was drogie panie ale dlaczego tak uważacie, myśle że nie o mnie mowa... Niektórzy poprostu tu wchodzą np. po to żeby poczytać i pocieszyć się z tego co piszemy aby zadbać o nasze skarby... To można wyczuć o takich co np. piszą o tym co wkładają do narządów i namówić nas abyśmy spróbowały...:angry: Ale nie przejmujcie się tym, martwcie się bardziej o swoją rodzinę...
 
Anetas nie dziw sie, ze Daria sie przejmuje. Nie wiesz, ze od onanizowania sie rosna wlosny miedzy palcami i na jezyku?? Chcialabys miec takiego włochatego syna???:-D:-D:-D:-D:-D
 
Daria25,
mysle, ze powinnas zmienic forum, bo my tutaj mamy wrazenie, ze jestes zwyklym Troll'em i nikt Cie powaznie traktowac nie bedzie...A skoro tak razi Cie postepowanie 14-letniego syna to jak wytlumaczysz fakt zaciazenia w wieku 16 lat? To chyba bardziej szokujace niz onanizm, nie uwazasz? :rofl2:

Pięknie to ujęłaś :-D:-D:-D
 
Dziękuję Ci za odpowiedz, anetas a to że mam 14 letniego syna to niezależne od wieku...mam 30 lat i mam jeszcze 2 miesięcznego syna papa buźka dla was
Cos mi tu smierdzi, z postu wnioskuje ze to jakas malolata pisze takie pierdoly a nie dojrzala 30- latka. Idz sie lecz, bo tu nikt o takich pieddolach nie chce czytac.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
aż się popłakałam ze śmiechu jak czytalam to o kaszance, ależ to trzeba miec namieszane w głowie żeby coś takiego robić :-D , dobrze że nie lubię kaszanki bo bym już jej i tak nie zjadła
 
reklama
Do góry