reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

tak sobie podczytuje i ciekawi mnie jedno. czy dla was orgazm, jaki sobie same fundujecie, jest rowny pod wzgledem intensywnosci doznan z tym, ktory osiagacie podczas stosunku? bo ja mam zawsze wrazenie, ze to jednak nie jest to samo, taka namiastka.
 
reklama
Ja to jeszcze nigdy nie próbowałam ale skoro tak sobie zachwalacie to czas spróbować ;D ;D tylko jak tu zacząć?? :p
 
a ja czasem mam tak po stosunku jak mężulo nie wytrzyma i za wczesnie skończy to cóż pozostaje - niby mam go za 20 min budzic ale ja ide zaraz spac po stosunku :-[ ->czy wy tez tak macie??
 
Ja nie wiem jaka jest róznica w orgazmie podczas stosunku i onanizowania sie bo podczas stosunku nigdy nie miałam :mad: i nie wiem jak zrobic żeby mieć.Podczas seksu oralnego zawsze sama tez a podczas stosunku nigdy :mad:,możecie cos poradzic?
 
Nie wychodzi w żadnej pozycji ? Jeździec z głębokim pochyleniem się "na" partnera też ? A nie starasz się łączyć stosunku z dopieszczaniem się ? Dodatkowo paluszek na łechtaczce
albo wibrator przyłożony do łechtaczki. Albo... wibrator przy drugiej dziurce lub w niej. Ja używam wibratorka analnie kiedy jestem sama. Duże wrażenia. :p

Olka21, nie pieściłaś się nigdy sama ? Wiesz, przeczytałam obok o tym nieszczęsnym pierwszym partnerze i gazetach... może było tak fatalnie również dlatego że nie byłaś w ogóle rozbudzona ?Jak zacząć ? Musisz po prostu wejść w nastrój i to samo przyjdzie... ::)
 
Skoro ktoś wtrącił o książkach to ja również mogę coś dodać.
W 2 klasie liceum dostała mi się do rąk (całkiem przypadkiem) książka "Zniewolenie" Pati Davis (zresztą w biblotece liceum??!!).
Podczas czytania byłam tak podniecona jak nigdy przedtem (i potem), do pewnych fragmentów wracałam kilka razy.
Szkoda było mi jej oddawać, żałuję, że to zrobiłam gdyż teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć (a szukam w każdej księgarni).

Ciekawa tylko jestem czy czytając ją teraz przeżywałabym tak samo jak kiedyś kiedy byłam jeszcze dziewicą nieznającą nawet głębokich pocałunków.

Polecam.
A może ktoś ją czytał i podzieli się z nami doznaniami.

 
KINIA róznych juz rzeczy próbowałam i sie nie udaje.Próbowałam rózne pozycje,dopieszczanie i nic,tylko analnego nie próbowałam i nie chce bo tego nie akceptuje ::).No i im bardziej sie z mężem staraliśmy tym gorzej wychodziło,więc już sie nie staramy ...i tez nie wychodzi :mad:
 
reklama
Cytrynko,
książka ta opisuje ze szczegółami życie seksualne głównej bohaterki.
Wiele różnych przygód o różnym charakterze.
Zaręczam, że spodobałaby Ci się.
Pozdrawiam
 
Do góry