reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masturbacja

reklama
To znaczy w obu naraz ! Karolinna, ty jasteś hardcorówka ! :laugh:
Kiedyś jedna kumpela ze studiów przechwalała się że miała kulki w sobie przez cały dzień na uczelni. :) Nie wiem, nie sprawdzałam ale o dwu kompletach nie wspominała. ;D
 
To co podpuszczasz że w drugiej są inne ? To jest poważny dział poradniczy, ktoś przeczyta i jeszcze zrobi sobie krzywdę.
 
Haha a moj mnie caly czas molestuje naszym Johnem:D...sprawia mu wielka przyjemnosc obserwowanie...no i to on zaciagnal mnie do sexshopu na zakupy...ciesze sie ze mozemy razem tak sie zabawiac i sie nie krepujemy siebie nawzajem...to chyba znaczy ze bardzo sie kochamy;)
 
ja tez mialam pierwsze doswiadczenia zwiazane z ksiazka... mialam wtedy ze 12 lat. ciotka mi kupila jakas taka ksiazeczke niby o dorastaniu, tyle, ze okazalo sie, ze jest to zbior listow, ktore nieco starsze nastolatki pisaly do pewnego pastora.listy dotyczyly spraw dosc intymnych, cos w rodzaju, co mam zrobic, wyjechalam z kolezanka na wakacje i obie sie onanizowalysmy (nawzajem), czy jestem zboczona??? i od tego sie zaczela moja edukacja seksualna...
a, przypomnialam sobie, ze poszlam wtedy do cioci i zapytalam co to jest masturbacja, a ona powiedziala, ze to jest jak dziewczyny sobie wkladaja marchewki...:)
 
reklama
Zapytałaś dlaczego musi to być akurat to warzywo i jak by się nazywało gdyby było to warzywo inne ?

Anetas, nawet nóg nie krzyżowałaś, zupełnie nic ? Niewiarygodne...
A udało ci się takie coś powtórzyć ?
 
Do góry