reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Masaż szyjki

Róża 123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2020
Postów
20
Hej dziewczyny , byłam dzisiaj u swojego lekarza miałam badaną szyjkę macicy i jak dobrze pamietam chyba masaż szyjki ból niesamowity myślałam , ze ucieknę z tamtąd😥. Czy miałyście takie badanie? Po tym badaniu mam ból brzucha i delikatne skurcze nie wiem czy to normalne czy jednak nie :/ Słyszałam , ze te masaże się robi by przyspieszyć poród. Jestem w 37+2 .
 
reklama
Bez Twojej zgody i poinformawania Cie lekarz nie ma prawa robic masazu szyjki, tymbardziej na tym etapie kiedy jeszcze do porodu troche zostalo. Dlaczego nie dopytalas z jakiego powodu tak bolesnie Cie badal, po co wogole szyjke sprawdzal? Ciaza donoszona, kiedy sie ma zaczac to sie zacznie, bez ingerencji osob trzecich.
 
Bez Twojej zgody i poinformawania Cie lekarz nie ma prawa robic masazu szyjki, tymbardziej na tym etapie kiedy jeszcze do porodu troche zostalo. Dlaczego nie dopytalas z jakiego powodu tak bolesnie Cie badal, po co wogole szyjke sprawdzal? Ciaza donoszona, kiedy sie ma zaczac to sie zacznie, bez ingerencji osob trzecich.
Pytałam , stwierdził ze to normalne podczas badania. Mówiłam podczas badania , ze boli
 
Jesteś pewna, że to był masaż szyjki? U mnie pod koniec ciąży każde badanie było bolesne dlatego, że główka dziecka była już bardzo nisko i jak to powiedział lekarz, musiał podnieść trochę główkę, żeby sprawdzić jak wygląda sprawa z szyjką
 
Jesteś pewna, że to był masaż szyjki? U mnie pod koniec ciąży każde badanie było bolesne dlatego, że główka dziecka była już bardzo nisko i jak to powiedział lekarz, musiał podnieść trochę główkę, żeby sprawdzić jak wygląda sprawa z szyjką
Oczywiście mogę się mylić moja pierwsza ciąża wiec ciężko stwierdzić, albo może być tak jak piszesz myślałam , ze to mógł myć masaż szyjki bo strasznie mnie bolało i po badaniu zaczęłam mieć skurcze i ból brzucha. Mój lekarz niestety nie mówi mi co robi i co mi bada 🙄 wiem , ze szyjkę mam zamkniętą
 
Oczywiście mogę się mylić moja pierwsza ciąża wiec ciężko stwierdzić, albo może być tak jak piszesz myślałam , ze to mógł myć masaż szyjki bo strasznie mnie bolało i po badaniu zaczęłam mieć skurcze i ból brzucha. Mój lekarz niestety nie mówi mi co robi i co mi bada 🙄 wiem , ze szyjkę mam zamkniętą
Mnie po badaniu też bolał brzuch, ale lekarz mówił, że tak może się zdarzyć
 
reklama
Pytałam , stwierdził ze to normalne podczas badania. Mówiłam podczas badania , ze boli
Wiec masazu byc moze nie robil, ale tez nie powinien sprawiac Ci bolu. Nie musisz sie tez godzic na badanie szyjki, jesli sa problemy, ktore by wymagaly takiej kontroli to co innego ale w zdrowej ciazy i tymbardziej donoszonej nie ma potrzeby, nic Ci to badanie nie powie bo nawet z rozwarciem moze chodzic tygodniami i wyczekiwac porodu a przynajmniej sobie zaoszczedzisz dyskomfortu po takich wizytach
 
Do góry