reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Odpoczywaj i ładuj luteinę, wierze że się uspokoi.
U nas dobrze, serduszko bije 140/min, mierzy 9cm ale strasznie brykał i było ciężko pomierzyć. O poznaniu płci nie było mowy ;) szyjka ok, zmniejszamy ilość duphastonu do jednego a zastrzyki z heparyny ta sama dawka. Popbrala cytologię i następna wizyta za równy miesiąc
Super [emoji6] duża dzidzia już [emoji16] ciekawe ile nasz będzie jutro miał.
 
Wspaniałe wieści :) i jaki juz duży dzidziuś! Za miesiąc już na pewno poznasz płeć, masz na co czekać ;) pytałaś po której stronie łożysko? Bo tętno jakby na chłopca?
Nie pytałam, na badaniach prenatalnych jak teraz zerkam miałam zapis: łożysko:w dnie.
To moja pierwsza ciąża (tzn wcześniej poroniłam 3 razy) i jakoś tak zupełnie nie mam oczekiwań co do płci, chce żeby tylko wszystko było dobrze. Najchętniej chodziłabym na usg co tydzień, a tu lekarka mi dziś powiedziała że widzimy się za miesiąc ;) dostałam skierowanie na drugie prenatalne, jakoś wypadnie w połowie października.
 
Oj niestety wiem jakie wredne potrafią być dzieci... moja córka nie raz płakał A przez takie małe wredne... Ja też czasem jak posłucham to mam ochotę cis powiedzieć jednej z druga gowniarze.... A najgorzej jak rodzice siedzą obok i nie reagują.. .. kiedyś na placu zabaw tak było że 1 dziewczynka namawiał cała grupę przeciw Wiki i było słychać co Mów i i którą. Wiki przyszła z płaczem i tylko 1 rodzic krzyczał swoją córkę. A rodzic tej proeodyrki udawał że nie słyszy. Więc ja skomentowałam odpowiednio brak wychowania co niektórych dzieci ..
No to faktycznie nie ładnie, ja bym w zyciu na takie cos nie pozwoliła,a wręcz spaliła sie ze wstydu gdyby moje dziecko tak robiło. Dziecko ma prawo popełniać błędy,a rodzice powinni reagowac. Ja tez synowi na różne rzeczy zwracam uwagę tlumacze,ze nie każdy moze miec wszystko i,ze tez sa rodziny w ktorych kogoś moze nie stać być na słodkości,a tym bardziej na zabawki i ma się cieszyć z tego co ma ,bo ma naprawdę dużo i on wie,ze nie wolno sie śmiać z kogoś kto nie posiada tego co on, bo komuś moze byc przykro, dlatego tak tez tej dziewczynce zwrócił uwage.
 
To nie dzieci są złe - to rodzice je takimi czynią, przez zły wzór i brak reakcji, ja to przerażona jestem do czego ten swiat zmierza, na jakich ludzi wyrosną te małe potworki, i czy nie skrzywdzimy dzieci wychowując je na wrażliwych i dobrych ludzi? Przeciez takie społeczeństwo je potem zje i wykorzysta.
Trzeba uczyc tak zeby mogly zalatwic sprawy dyplomatycznie i uczulic na taka ludza wredote. Czasem wystarczy madrze odpowiedziec takim dzieciora nie mowie tu juz o podstawowce,ale dalej.
 
Odpoczywaj i ładuj luteinę, wierze że się uspokoi.
U nas dobrze, serduszko bije 140/min, mierzy 9cm ale strasznie brykał i było ciężko pomierzyć. O poznaniu płci nie było mowy ;) szyjka ok, zmniejszamy ilość duphastonu do jednego a zastrzyki z heparyny ta sama dawka. Popbrala cytologię i następna wizyta za równy miesiąc
Jaki duży już. A który tydzień? U mnie 7cm i według om 13.
 
reklama
Dziewczyny dopiero zauważyłam że niechcąco przy czytaniu waszych postów, robię to na telefonie wciska mi się ocenianie postów i albo wciśnie mi się że u którejś z was jest literówka albo że post nie mądry. Bardzo Was przepraszam robiłam to nie świadomie. Poprostu te ikonki są tam gdzie ja przesuwam palcem ekran. Jeszcze raz przepraszam☺
 
Do góry