reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny a was też nieraz kłuję w podbrzuszu obecnie 13 tydz? Dokładnie kłuję mnie po lewej stronie może dzidzia się cisnie

Ja czuje delikatny ból, kłocie nie wiem jak to nazwać po całym dniu siedzenia w pracy, już ostatnie godziny nie mogę usiedzieć tak mi nie wygodnie, ale wszystko mi mija jak wracam do domu przebiorę się w luźne rzeczy i bul czy kłucie praktycznie mija. Więc u mnie to chyba pozycja siedząca powoduje to....
 
@AngelMum dziękuję, jesteś dla mnie inspiracja, bo mimo ciężkich przeżyć nie poddajesz sie, wierze ze tym razem wszystko się u Ciebie dobrze skończy ❤
Ja juz po wizycie, niestety szyjka sie skraca, jakies skurcze, lekarka nie byla zadowolona, dziedziczek robił fikołki ale ja mam zakaz na pracę i 2 tygodnie zwolnienia, mam odpoczywać, łykać magnez i brać luteine dowcipnie, żeby progesteron działał bezpośrednio na szyjkę.
@kampina czekamy na dobre wieści od Ciebie!
Odpoczywaj i ładuj luteinę, wierze że się uspokoi.
U nas dobrze, serduszko bije 140/min, mierzy 9cm ale strasznie brykał i było ciężko pomierzyć. O poznaniu płci nie było mowy ;) szyjka ok, zmniejszamy ilość duphastonu do jednego a zastrzyki z heparyny ta sama dawka. Popbrala cytologię i następna wizyta za równy miesiąc
 
reklama
Dziewczyny a was też nieraz kłuję w podbrzuszu obecnie 13 tydz? Dokładnie kłuję mnie po lewej stronie może dzidzia się cisnie
Ja miałam takie niepokojące kłucie,a zaznaczę że praktycznie cały czas się lenię. W jednym miejscu raz mocniej raz słabiej no i psychicznie wykańczało [emoji6] konsultowałam z lekarzem, wszystko było ok i przeszło.
 
Do góry