reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny ja już po wizycie. Lekarz powiedział że usg ok ale czekamy na krew i 21 wizyta u genetyka. Niestety, moje dziecię nie chciało współpracować więc o płci nic nie wiemy. Lekarz kazał. Mi nawet pochodzic po schodach i zjeść cos słodkiego ale to nic nie dało. Także najważniejsze przezierność, kosc nosowa i inne mega ważne rzeczy zmierzył ale jak chciał jakieś szczegóły to się nie dało. Dziecko było za daleko, nawet zapytał czy nie mam tylozgiecia macicy? Ale ogólnie jestem zadowolona [emoji57]a to nasz dzidzius
[emoji7]
IMG_20180904_153125.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180904_153125.jpg
    IMG_20180904_153125.jpg
    55,8 KB · Wyświetleń: 291
reklama
Ojjj...ale luteina i odpoczynek działają dużo na szyjkę bo koleżanka od 29 tygodnia dotrwała do końca (a groziło już porodem przedwczesnym),a w domu też aż tak plackiem nie leżała więc trzymam kciuki.
Właśnie też chcę żeby lekarz mi zmierzył szyjkę, wolę wszelkie moje wątpliwości od razu na wizycie rozwjać.
Baaardzo dziękuję za ciepłe słowa...pomoc psychiatry i męża bardzo dużo mi dały i pomimo złamanego serca zawalczyliśmy i mamy nadzieję,że będzie dobrze...[emoji6]

@monia_55 oby zęby dały narazie spokój [emoji6]
No oby. Dzięki.
Mam nadzieję że u Ciebie tym razem skończy się szczęśliwie i dzidzia wynagrodzi wszystko!!

Wow!!! Ale cudne zdjęcie!!
 
Mi się nieadawno ukruszyła plomba, martwiłam się ale obyło się bez znieczulenia bo tylko małe czyszczenie i uzupełnienie. Groźniejszy jest chyba stan zapalny w ciąży a nie samo leczenie.
Masz rację, ja miałam podobnie, ubytek plomby obyło sie bez bólu i znieczulenia;)
Babka jeszcze mnie namówiła żeby za 3 mc pójść na kontrole czy nic więcej nie będzie się działo:)
 
Ja też bez, nawet jakiś rok temu miałam pierwszy raz kanałowe i cisnęłam bez znieczulenia. Szczerze to moje okresy bolą sto razy bardziej
U mnie bóle miesiączkowe to tez okropny ból z którym nie umiałam sobie poradzić i zawsze coś musiałam zażyć bo nie mogłam funkcjonować normalnie.
 
Ja bylam właśnie na reszcie zakupów do szkoly, bo dzis dowiedzialam sie co potrzeba, od stroju, po trampki, piornik,plecak i tak dalej 600zl [emoji54] i wiecie co moj syn pojechał dzis do szkoly z plecakiem mniejszym z tamtego roku, bo tylko kanapki dzis mieli i picie,a juz smiala sie jedna jaki ty masz maly plecak co to jest. A moj syn jej na to. Ciekawe,czy tobie nie bylo by przykro i do śmiechu jakbys ty taki miala,a ja bym sie śmiał. Zobaczcie jakie dzieci juz sa wysmiewaja sie zwracaja uwagę i jak ktos czegos nie ma ma sie czuc gorzej. Jestem dumna z mojego syna,ze tak jej powiedzial,a nie sie wymadrzal, ponoć mala wredota nie wiedziala co powiedziec. Plecak juz ma kupiony dzis,ale mowie,ze nawet ma jej o tym nie informowac i sie nie chwalic w nosie to miec, te dzieci...
 
Ja bylam właśnie na reszcie zakupów do szkoly, bo dzis dowiedzialam sie co potrzeba, od stroju, po trampki, piornik,plecak i tak dalej 600zl [emoji54] i wiecie co moj syn pojechał dzis do szkoly z plecakiem mniejszym z tamtego roku, bo tylko kanapki dzis mieli i picie,a juz smiala sie jedna jaki ty masz maly plecak co to jest. A moj syn jej na to. Ciekawe,czy tobie nie bylo by przykro i do śmiechu jakbys ty taki miala,a ja bym sie śmiał. Zobaczcie jakie dzieci juz sa wysmiewaja sie zwracaja uwagę i jak ktos czegos nie ma ma sie czuc gorzej. Jestem dumna z mojego syna,ze tak jej powiedzial,a nie sie wymadrzal, ponoć mala wredota nie wiedziala co powiedziec. Plecak juz ma kupiony dzis,ale mowie,ze nawet ma jej o tym nie informowac i sie nie chwalic w nosie to miec, te dzieci...
Oj niestety wiem jakie wredne potrafią być dzieci... moja córka nie raz płakał A przez takie małe wredne... Ja też czasem jak posłucham to mam ochotę cis powiedzieć jednej z druga gowniarze.... A najgorzej jak rodzice siedzą obok i nie reagują.. .. kiedyś na placu zabaw tak było że 1 dziewczynka namawiał cała grupę przeciw Wiki i było słychać co Mów i i którą. Wiki przyszła z płaczem i tylko 1 rodzic krzyczał swoją córkę. A rodzic tej proeodyrki udawał że nie słyszy. Więc ja skomentowałam odpowiednio brak wychowania co niektórych dzieci ..
 
reklama
Do góry