reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U nas tez syn wychowal sie bez chodzika, lekarz mowil,ze chodzik jest nie zdrowy dla kręgosłupa tak samo,a nie ktorzy wloza takie dziecko na caly dzień, bo wygodnie
Też słyszałam, że te chodziki są nnie zdrowe i u nas go nie było a fotelik tylko w samochodzie. Miałam też lerzaczek od koleżanki ale mała była antyleżaczkowa, poleżała lylko chwile i marudziła. Szybko zaczeła chodzić bo już jak miała 10 m-cy więc nawet lekkiej spacerówki nie kupowaliśmy.
 
Ja też mam zwykle i w sumie pierwsza ciążę też w zwykłych chodziłam. Ale te ciążowe wyglądają fajnie....

Ja plan na dziś wykonałam-zrobiłam porządek w dokumentach.... od teraz leżę i robię nic.
Ja się od wczoraj zabieram za porządek w papierach bo sporo się ich uzbierało;) mam nadzieję, że dzisiaj je ogarne:) narazie jestem w drodze do domu z pracy.
 
Jakis pech ostatnio u nas mój M jakoś źle mogę postawił i rzepka mu się przemiescila.. musieli mi nastawić teraz 2 tygodnie w domu, będzie miał stabilizator na kolano i kule.. ehh najpierw auto się popsuło i jesteśmy bez, później z psem słabo i teraz on .. aż boję się myśleć co będzie dalej :sad:
Tak czasami bywa że wali się pare rzeczy na raz... będzie dobrze :tak:
 
reklama
Do góry