reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jakis pech ostatnio u nas mój M jakoś źle mogę postawił i rzepka mu się przemiescila.. musieli mi nastawić teraz 2 tygodnie w domu, będzie miał stabilizator na kolano i kule.. ehh najpierw auto się popsuło i jesteśmy bez, później z psem słabo i teraz on .. aż boję się myśleć co będzie dalej :sad:
 
reklama
Jakis pech ostatnio u nas mój M jakoś źle mogę postawił i rzepka mu się przemiescila.. musieli mi nastawić teraz 2 tygodnie w domu, będzie miał stabilizator na kolano i kule.. ehh najpierw auto się popsuło i jesteśmy bez, później z psem słabo i teraz on .. aż boję się myśleć co będzie dalej :sad:
Czasem tak sie zdarza u nas nie raz podobnie zaczęło na raz sie sypac, ale bedzie dobrze nie zamartwiaj sie
 
Jakis pech ostatnio u nas mój M jakoś źle mogę postawił i rzepka mu się przemiescila.. musieli mi nastawić teraz 2 tygodnie w domu, będzie miał stabilizator na kolano i kule.. ehh najpierw auto się popsuło i jesteśmy bez, później z psem słabo i teraz on .. aż boję się myśleć co będzie dalej :sad:
Dalej to już z górki będzie. No bo ileż można. Oby już nic więcej się nie działo!!
uff wyniki piękne
1f642.png
:) mocz ok, glukoza 76,9 odetchnęłam, jeszcze tylko tsh w poniedziałek dojdzie
No i super.
 
Jakis pech ostatnio u nas mój M jakoś źle mogę postawił i rzepka mu się przemiescila.. musieli mi nastawić teraz 2 tygodnie w domu, będzie miał stabilizator na kolano i kule.. ehh najpierw auto się popsuło i jesteśmy bez, później z psem słabo i teraz on .. aż boję się myśleć co będzie dalej :sad:
Będzie dobrze,nie martw się !!! Z psiną byliście u innego weta?
 
Ja jak zwykle czytam zaległości hurtem bo czasu brak i wpadam z doskoku. Nawet jeszcze nie myślałam o majtkach ciążowych, zrezygnowałam tylko z tych koronkowych. O dentyście wiem i pilnowałam wcześniej, niestety i tak mnie ząb zaskoczył ale plomba i okej. A okulista jest konieczny? Mam wadę -5 wiem tylko tyle że to nie jest wskazanie do cesarki, wizytę mam chyba w grudniu:)
 
Po prenatalnych U nas wszystko wyszło poprawnie. Maleństwo sporo się wierciło i nie chciało się obrócić . Zdjęcia nie wrzucam bo kiepsko widać nie chciało dać się sfotografować
emoji3.png
kamien z serca lekarz powiedział że teraz już mam się nie denerwować i odpuścić stresów nad dzidzia bo już wszystko powinno być dobrze
emoji3.png
no i ręki nie da sobie uciąć ale chyba będzie dziewczynka
emoji3.png
 
Słuchajcie a ja w nocy myślałam że nieba lizne :-( :(.. przewracałam się z boku na bok i nagle tak strasznie mnie zakuło podbrzusze..miałyscie coś takiego?:-( :(
A mialas w poprzednich ciazach bol spojenia lonowego?
Bo tak boli czesto spojenie lonowe - przy przekrecaniu sie na drugi bok.
Ja mialam w poprzednich dwoch ciazach i najgorszemu wrogowi nie zycze takiego bolu...
 
Może być ciężko.. u mnie rok czasu się czeka na wizytę do mojego okulisty ale wiem że jest dobra :) akurat mi dobrze przypadło bo mam wizytę styczeń lub luty u niej :)
Dzwoniłam. Wizyta na 31 grudnia. Powiedziałam, że mam nadzieję, że do tego czasu nie urodzę. :p A nie, ciężarna to na czwartek za tydzień. Tadam. :) Podobno są jakieś przepisy, że ciężarne mogą szybciej. :)
 
reklama
Do góry