reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Doczytałam chyba wszytko [emoji14] jestem teraz na urlopie więc mniej się udzielam. Jeśli chodzi o ubrania to kupiłam sobie leginsy ciążowe A oprócz tego poszłam do tk maxx i tam znalazłam kilka fajnych tunik i sukienek w większych rozmiarach i będzie jak znalazł :)
 
reklama
Aaaaa! Niech te zęby juz corce wyjdą. Nie spie od 1 bo ciagle sie przebudza z płaczem bidulka :( nie da sie nawet dotknac i przytulic bo jeszcze większa histeria. Na sile posmarowalam jej dziasla i jak sie troche uspokoila to wyszla z lozeczka i poszla do drugiego pokoju spac tyle ze do bujaczka. Na łóżku bez szans xP takze u nas bujaczek to must have. Mamy zwykly z fisher pricea do 15 czy tam 20 kg.
 
Aaaaa! Niech te zęby juz corce wyjdą. Nie spie od 1 bo ciagle sie przebudza z płaczem bidulka :( nie da sie nawet dotknac i przytulic bo jeszcze większa histeria. Na sile posmarowalam jej dziasla i jak sie troche uspokoila to wyszla z lozeczka i poszla do drugiego pokoju spac tyle ze do bujaczka. Na łóżku bez szans xP takze u nas bujaczek to must have. Mamy zwykly z fisher pricea do 15 czy tam 20 kg.
Współczuję Aga u nas zel na dziąsła pomagał chociaż ogolnie zęby przeszły dosc bezbolesnie. U nas bylo spanie w bujaku jak brzuszek bolał ale ogolnie fizjo ich nie zalecaja od początku bo dziecko ma ograniczone ruchy itp
 
Aaaaa! Niech te zęby juz corce wyjdą. Nie spie od 1 bo ciagle sie przebudza z płaczem bidulka :( nie da sie nawet dotknac i przytulic bo jeszcze większa histeria. Na sile posmarowalam jej dziasla i jak sie troche uspokoila to wyszla z lozeczka i poszla do drugiego pokoju spac tyle ze do bujaczka. Na łóżku bez szans xP takze u nas bujaczek to must have. Mamy zwykly z fisher pricea do 15 czy tam 20 kg.
Oj znam to, z córką wszystko OK, przechodziła łagodnie, za to Filip jak nie biegunka na zęby, to temperatura i ciągle coś... Maści trochę pomagały i gryzaczki zimne spróbuj [emoji6]
 
Współczuję Aga u nas zel na dziąsła pomagał chociaż ogolnie zęby przeszły dosc bezbolesnie. U nas bylo spanie w bujaku jak brzuszek bolał ale ogolnie fizjo ich nie zalecaja od początku bo dziecko ma ograniczone ruchy itp
Ona jedynki i dwojki bezobjawowo ale te trzonowe gorzej. Szły jej trzy czworki na raz ostatnio to temperature i biegunke przez tydzien miała.. teraz ostatnia czworka sie przebija.

A bujaka uzywalam od 5 czy 6 mca na chwile chociaz rozkladal sie na płasko a teraz sluzy raczej do zabawy albo tak jak dzis do spania xD
 
Ona jedynki i dwojki bezobjawowo ale te trzonowe gorzej. Szły jej trzy czworki na raz ostatnio to temperature i biegunke przez tydzien miała.. teraz ostatnia czworka sie przebija.

A bujaka uzywalam od 5 czy 6 mca na chwile chociaz rozkladal sie na płasko a teraz sluzy raczej do zabawy albo tak jak dzis do spania xD
No ja uzywalam nkestety od początku ale teraz juz postaram sie ograniczyć. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 
reklama
Do góry