reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Co do glukozy...nie ma co się nastawiać. Naczytałam się ze to niedobre i wymiotowac się chce i poszłam z takim nastawieniem. A dla mnie było" tylko" bardzo słodkie... I ostatecznie nie potrzebnie się stresowałam. Chociaż miło było się rozczarować:)
 
Co do glukozy...nie ma co się nastawiać. Naczytałam się ze to niedobre i wymiotowac się chce i poszłam z takim nastawieniem. A dla mnie było" tylko" bardzo słodkie... I ostatecznie nie potrzebnie się stresowałam. Chociaż miło było się rozczarować:)
Każdy ma inny kubki smakowe dla mnie to bylo ciężkie do przelkniecia mialam odruchy wymiotne,a po godzinie musiałam leżeć na kozetce przez mdlosci i zawroty głowy.
 
Być chrzestna.... przecież nie wolno odmawiać... Dziewczyny zlitujcie się... wy wierzycie w te zabobony i przesądy?? Nie wierzę w żadne...
A z drugiej strony gdzie jest napisane, że nie wolno odmawiać....[emoji6]
Miałam sytuację, że odmówiłam bo było to w okropnym momencie mojego życia i to osoby,które nas strasznie potraktowały. Nie czuję się z tego powodu gorsza [emoji6]
 
No właśnie też jestem ciekawa. Siostra poprosila mnie na chrzestna A ja nie wiem co powiedzieć.
Mnie też to czeka. Już mi donoszą, że kuzynka chce mnie ba chrzestna. Oczywiście mama panikuje z tymi przesadamk. Babcia to chuba padnie. Nie słucham takich pierdół, ale wiecie co... Nie wiem czy to hormony czy cos, ale samej zaczyna mi odwalac. Szok
 
reklama
Dziś uświadomiłam sobie że ta wyprawka to wyniesie mnie kupę kasy ! W najzwyklejszym Pepco 1 body to 9 zł... a ja nie mam nic, ani ubranek, ani łóżeczka, ani wózka, kosmetyków nie mam NIC !!! Czemu ja durna wywalilam te ciuszki z piwnicy.... stały tyle czasu i nie przeszkadzały .... jestem załamana :sad::hmm:
 
Do góry