reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kobietki, a jak wspominacie to badanie, gdzie trzeba bylo wypic rozwtor glukozy?
Czy to jest na prawde takie starszne? Slyszalam, ze czasem czlowiek zle sie caly dzien po tym czuje - jest sie czego bac?

Nie lubię słodyczy, a badanie przetrwałam bez problemu... Nie nastawiaj się negatywnie:):)

A co powiecie na ten przesad że jeśli jesteś w ciazy to nie możesz być chrzestna bo Twoje dziecko będzie zazdrosne i urodzi się ciężko chore? Xd
Przesądy... Ja wierzę w Boga, a nie przesądy :) Jeszcze strasznie mnie irytują czerwone wstążeczki czy tam kokardki przy wózkach... Naprawdę? Ktoś w to wierzy?
 
Może tym razem będzie lepiej i nie będzie się tak udzielać ?
Ona to taki typ. Lubi zyc czyims zyciem czego ja nienawidze..
Ale ona sobie a ja sobie ;-) zlewam ją.
Mój kalendarzyk miesiączkowy do mnie przemawia,że zapomniałam wprowadzić miesiączkę [emoji23]Zobacz załącznik 892833
Mozna zmienic na opcje "ciąża"

No wlasnie teraz przy następnym poście zobaczyłam,a u nas wysylaja sami polozne nigdy nie daja wyboru,jaka ma termin wolny taka przyjdzie
U nas jest kilka przychodni. Córke zapisywalam do takiej gdzie jest tylko jedna polozna ktora przyszla raz i kazala dzwonic jak bedzie jeszcze potrzebna.
Teraz zapisze do innej przychodni bo w tamtej co córka była zapisana brakuje lekarzy i wieczny problem i ją przepisałam.

Kobietki, a jak wspominacie to badanie, gdzie trzeba bylo wypic rozwtor glukozy?
Czy to jest na prawde takie starszne? Slyszalam, ze czasem czlowiek zle sie caly dzien po tym czuje - jest sie czego bac?
Taki mega słodki sprite (jak kupisz cytrynową albo wcisniesz cytryne ale to nie wszedzie sie zgadzają).
Ja mialam lekki zjazd i mnie muliło ale nie byłi tak źle ;p
Pytam, bo juz sie zastanawiam, czy jest opcja, zeby po tym wrocic normalnie do pracy, czy jednak lepiej zglosic w firmie, ze nie bedzie mnie caly dzien...
Ja w ogole nie lubie nic slodkiego (ze slodkiego to najlepsza dla mnie jest kielbasa! :laugh2:), wiec nie wiem, jak ja dam rade to wypic.

Slyszalam o jakims triku z dodaniem soku z cytryny - czy ktos stosowal / slyszal?
to zalezy od laboratorium ;) lepiej zapytac.
D pier pobiora przed wypiciem pozniej dwie godziny czekasz i kolejny raz pobieraja krew i koniec
U mnie na czczo po 1 godzinie i pozniej po 2 godzinach
Ta glukoza to sie samemu chyba kupuje w aptece czy jak, bo juz zapomniałam?
Zalezy gdzie. Ja musialam kupic. Kubeczek i wode mi dali.
Cześć dziewczyny. Chciałabym dołączyć:)
Wczoraj byłam na badaniu genetycznym w usg wszystko było w porządku, zostały tylko wyniki pappa. Wcześniej nie pisałam bo bałam się ze długo tu nie zostanę i nie chciałam zapeszyć;)
Mam nadzieje że mnie przyjmiecie.
PS. W pierwszej ciąży też podglądałam forum i powiem że to bardzo przydatna rzecz. wielu rzeczy się dowiedziałam szczególnie jeśli chodzi o wyprawkę i powiem szczerze, ze tak byłam przygotowana ze nic mnie nie zaskoczyło. Doświadczenie innych mam-bezcenne;)
Witaj :) ja tez cenie sobie rady i doswiadczenie z forum mimo ze jedno dziecie już mam ;)
A co powiecie na ten przesad że jeśli jesteś w ciazy to nie możesz być chrzestna bo Twoje dziecko będzie zazdrosne i urodzi się ciężko chore? Xd
Ja mialam byc ale jak kolezanka sie dowiedziala o ciazy to sama przeprosila i powiedziala ze tak to nie..
U mnie była śmieszna sytuacja z tym bocianem bo jak dowiedziałam się że jestem w ciąży i za kilka dni jechałam do taty. U niego w tym dniu akurat usiadł bocian na kominie. Sąsiedzi się śmiali, że dziecko mu przyniesie, a tu ja wpadam z nowina że jestem w ciąży. Taki zbieg okoliczności [emoji57]
Mnie niedawno przesladowaly bociany xD to chyba jedyne w co wierzę bo przy córce też tak było xP
Być chrzestna.... przecież nie wolno odmawiać... Dziewczyny zlitujcie się... wy wierzycie w te zabobony i przesądy?? Nie wierzę w żadne...
Ja tam bym odmowila gdybym uznala ze tak będzie lepiej.
Dziś uświadomiłam sobie że ta wyprawka to wyniesie mnie kupę kasy ! W najzwyklejszym Pepco 1 body to 9 zł... a ja nie mam nic, ani ubranek, ani łóżeczka, ani wózka, kosmetyków nie mam NIC !!! Czemu ja durna wywalilam te ciuszki z piwnicy.... stały tyle czasu i nie przeszkadzały .... jestem załamana :sad::hmm:

Polecam paczki ubran na olx albo lumpeksy ;-) po 1zl ciuszki kupowałam
 
Nie lubię słodyczy, a badanie przetrwałam bez problemu... Nie nastawiaj się negatywnie:):)


Przesądy... Ja wierzę w Boga, a nie przesądy :) Jeszcze strasznie mnie irytują czerwone wstążeczki czy tam kokardki przy wózkach... Naprawdę? Ktoś w to wierzy?
Mi probowali kokardke przyczepic ale nie pozwolilam xP
 
Też nic nie mam po córce, i w sumie dobrze, bo nawet jeśli się okaże dziewczynką, to ma mieć zdjęcia w tych samych :D Uwielbiam kupować dziecięce ciuszki i już się nie mogę doczekać :)
 
Hmm... Ja za tydzień mam cały pakiet badań i jest pośród nich glukoza. Ale tylko kubeczek na mocz położna kazała mi kupić... Myślicie, że tę glukozę też powinnam kupić?
 
Hmm... Ja za tydzień mam cały pakiet badań i jest pośród nich glukoza. Ale tylko kubeczek na mocz położna kazała mi kupić... Myślicie, że tę glukozę też powinnam kupić?
Albo to po prostu glukoza na czczo, czyli tylko krew ci pobiorą. Tej glukozy do picia raczej nie robi się na tym etapie ciąży, no chyba że glukoza na czczo wyjdzie kiepska.
 
reklama
Do góry