reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziś uświadomiłam sobie że ta wyprawka to wyniesie mnie kupę kasy ! W najzwyklejszym Pepco 1 body to 9 zł... a ja nie mam nic, ani ubranek, ani łóżeczka, ani wózka, kosmetyków nie mam NIC !!! Czemu ja durna wywalilam te ciuszki z piwnicy.... stały tyle czasu i nie przeszkadzały .... jestem załamana :sad::hmm:
Kochana nie kupuj za dużo ja za wiele z synem zakupiłam polowe nie ubral
 
A z drugiej strony gdzie jest napisane, że nie wolno odmawiać....[emoji6]
Miałam sytuację, że odmówiłam bo było to w okropnym momencie mojego życia i to osoby,które nas strasznie potraktowały. Nie czuję się z tego powodu gorsza [emoji6]
Oj a kto mówi od razu " gorsza" ... nie odmawia się nie z racji przesądów a raczej tego że ja bym nie umiała odmówić bycia chrzestna... ale od razu mówię że to tylko MOJE zdanie zanim zacznie się dyskusja jak przy spożywaniu alkoholu ;-) ;)
 
Oj a kto mówi od razu " gorsza" ... nie odmawia się nie z racji przesądów a raczej tego że ja bym nie umiała odmówić bycia chrzestna... ale od razu mówię że to tylko MOJE zdanie zanim zacznie się dyskusja jak przy spożywaniu alkoholu ;-) ;)
Bo zaczęło się, że te przesądy to z palca wyssane,a to właśnie zabrzmiało jak kolejny przesąd [emoji6][emoji6] że nie odmawia się bycia chrzestną. Oczywiście,że każdy ma swoje zdanie i sumienie i to jest najważniejsze [emoji4]
 
Dziś uświadomiłam sobie że ta wyprawka to wyniesie mnie kupę kasy ! W najzwyklejszym Pepco 1 body to 9 zł... a ja nie mam nic, ani ubranek, ani łóżeczka, ani wózka, kosmetyków nie mam NIC !!! Czemu ja durna wywalilam te ciuszki z piwnicy.... stały tyle czasu i nie przeszkadzały .... jestem załamana :sad::hmm:
Takich małych ciuszkow i często jeszcze z mwtkami duzo jest w ciuchach. Ostatnio jak było za pół ceny to kupiłam siostrze kilka po 3-4 zl
 
reklama
Do góry