reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witajcie Mamusie, @Ewka_85 gratulacje :)
Nie jestem w stanie Was dziewczyny nadrobić, jakiś czas tu nie zaglądałam, dużo się działo. Ale akurat ostatni temat jest u nas bardzo aktualny. Glukoza z krwi wyszła 92,więc moja Dr od razu skierowała nas na krzywą i po badaniu okazało się, że na czczo jest ok(86) ale po godzinie od wypicia glukozy 208, a po 2h 172 :( załamałam się... W poniedziałek mam wizytę u diabetologa, zobaczymy co powie

Niezałamuj się, ja narazie mam glukoze w normie ale w pierwszej ciąży miałam cukrzyce i wystarczyła dieta. Zobaczysz może wystarczy tylko dieta i ruch. Będzie dobrze.
 
Dzień dobry,

Teraz moja gluzkoza chyba niecałe 90 była albo i mniej hehe nie pamiętam, a nie chce mi się z łóżka wstawać [emoji16] ale jak miałam w innej ciąży 91 to lekarz już obciążenie glukozą robił....

Co do kupowania to każdy ma swoje podejście [emoji6] ja chciałam w jednej ciąży na święta kupić córeczce książke i czytać do brzucha jednak jej nie wzięłam...kilka dni później straciliśmy księżniczkę. Także ja to na ostatnią chwilę wszystko [emoji6]

Zaczynamy drugi trymestr [emoji6]Zobacz załącznik 892806

Gratuluje 2 trymstru, ja tez nie moge sie doczekac!

Ach.. Tak korci, zeby juz cos kupowac ale moze rzeczywiscie sie wstrzymam. Jestem generalnie optymistka, wiem, ze nic zlego sie nie wydarzy ale zakupy to rzeczywiscie nie zajac ;)
 
Powiem tak.. co ma byc to bedzie i to czy kupisz wozek teraz czy pozniej nie ma na to wplywu. Jak jest dobra okazja to ja bym wziela ;-) sama mialam robic pozniej wyprawke ale pewnie jak poznam płeć i bedzie chlopak to bede juz polowala na paki z ciuszkami ;-)

Kupilabym juz dzis najchetniej!

Ale maz tez wlasnie stwierdzil, ze na ogladanie to dobry czas ale na kupowanie jego zdaniem za wczesnie... A jak tu ogladac i nie kupowac? :laugh2::laugh2::laugh2:

Stwierdzilam, ze odpuszczam i nie ogladam w tym temacie juz NIC - jak bedzie pozniej zamieszanie, ze wszystko na raz kupic trzeba, to bede sie maial kogo czepiac! :D:D;);)
 
Ostatnia edycja:
Kupilabym juz dzis najchetniej!

Ale maz tez wlasnie stwierdzil, ze na ogladanie to dobry czas ale na kupowanie jego zdaniem za wczesnie... A jak tu ogladac i nie kupowac? :laugh2::laugh2::laugh2:

Stwierdzilam, ze odpuszczam i nie ogladam w tym temacie juz NIC - jak bedzie pozniej zamieszanie, ze wszystko na raz kupic trzeba, to bede sie maial kogo czepiac! :D:D;);)
Moj maz tez jest przeciwny kupowaniu wygnal by mnie jak bym jakies ciuszki przyniosla. Zreszta ja po tych zlych doświadczeniach nie chce nawet by mnie to nie radowalo. Wozek itp po urodzeniu dziecka badz przed samymym porodem takze szmat czasu
 
Ja kupiłam na razie spodnie ciążowe i sukienkę (Zalando - GAP i Anna Field), bo się powoli nie mieszczę w stare spodnie :D
Poza tym muszę mieć coś w szafie do pracy, a jesień się zaczyna...
I generalnie się załamałam sklepami stacjonarnymi.... Nic ciekawego....A muszę przynajmniej jeszcze ze dwie bluzki ogarnąć... Chyba znów będzie internet :D

Z jakich stron korzystacie? Chodzi mi najlepiej o takie, co mają darmową przesyłkę lub zwrot :D
 
Witam się porannie po ciężkiej nocy. 1 kawa za mną Ale to chyba dziś za mało.. młoda pół nocy kaslala a drugie pół miała mega katar.... Ale dziś już mokry kaszel więc idzie mu lepszemu.
I byłyśmy dziś w szkole bo dopiero listy klas wywiesili. Będzie sama. Tzn bez żadnej koleżanki z przedszkola Ale to dobrze. Jest 13 dziewczynek więc kogoś znajdzie.

Ja glukoza miałam chyba 80. Przy ilości wędzonych przeze mnie słodyczy moje wyniki glukozy zawsze mnie dziwią....

Co do zakupów to ja po 30 tyg będę robić. Teraz nie mam do tego głowy ani siły... póki co muszę moja 7 latke wyposażyć do szkoły i kupić ciuchy bo z połowy przez wakacje wyrosła....
 
reklama
Do góry