reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Witam się porannie po ciężkiej nocy. 1 kawa za mną Ale to chyba dziś za mało.. młoda pół nocy kaslala a drugie pół miała mega katar.... Ale dziś już mokry kaszel więc idzie mu lepszemu.
I byłyśmy dziś w szkole bo dopiero listy klas wywiesili. Będzie sama. Tzn bez żadnej koleżanki z przedszkola Ale to dobrze. Jest 13 dziewczynek więc kogoś znajdzie.

Ja glukoza miałam chyba 80. Przy ilości wędzonych przeze mnie słodyczy moje wyniki glukozy zawsze mnie dziwią....

Co do zakupów to ja po 30 tyg będę robić. Teraz nie mam do tego głowy ani siły... póki co muszę moja 7 latke wyposażyć do szkoły i kupić ciuchy bo z połowy przez wakacje wyrosła....


Chociaz masz zajecie i mozesz sie skupic na zakupach dla pierwszoklasitki, nie myslac o wyprawce! ;)
 
reklama
Dziewczyny choc zakupy dla maluszka sa na pewno fascynujące to przy moim szkrabie to ciesze sie ze jesli bedzie chlopak to juz wszystko mam. Jeśli dziewczynka to mam rzeczy po corce brata...jakby nie było wyprawka to spory wydatek.
 
Chociaz masz zajecie i mozesz sie skupic na zakupach dla pierwszoklasitki, nie myslac o wyprawce! ;)
I dobrze że te największe rzeczy już mam. Wózek, łóżeczko, leżaczek. Krzeselko do karmienia chce tripptrapp więc to na chrzciny sobie że życzę kasę i uzbieramy. Ubranka na poczatek mam cala paczke (pozyczalam ja juz 3 mamom a teraz wrocila).
Także zostaną mi drobiazgi jakieś.
 
reklama
Do góry