reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzień dobry,

Teraz moja gluzkoza chyba niecałe 90 była albo i mniej hehe nie pamiętam, a nie chce mi się z łóżka wstawać [emoji16] ale jak miałam w innej ciąży 91 to lekarz już obciążenie glukozą robił....

Co do kupowania to każdy ma swoje podejście [emoji6] ja chciałam w jednej ciąży na święta kupić córeczce książke i czytać do brzucha jednak jej nie wzięłam...kilka dni później straciliśmy księżniczkę. Także ja to na ostatnią chwilę wszystko [emoji6]

Zaczynamy drugi trymestr [emoji6]
Screenshot_20180829-094322_Preglife.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180829-094322_Preglife.jpg
    Screenshot_20180829-094322_Preglife.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 188
Pytanie do "teamu" lux med :D : tez jestescie z Warszawy? do jakiego lekarza chodzice? wiem, ze w lux medzie trudno o dobrego lekarza...ja chodze do dr Anny Kamińskiej, jest suuuper :)
Ja chodze tam tylko zeby badania z krwi robic.. bo tak to lekarze to porazka przynajmniej Ci na ktorych ja trafialam a bylo ich kilku.. A w ktorym LM Twoja dr przyjmuje?
 
Myslicie, ze 13 tydzien to za wczesnie na zakup wozka?

Kurcze, znalazlan jeden w swietnej cenie i najehctenij juz bym go kupila, zeby miec z glowy ale... no troche sie boje ze to za wczesnie - jak sadzicie?

Powiem tak.. co ma byc to bedzie i to czy kupisz wozek teraz czy pozniej nie ma na to wplywu. Jak jest dobra okazja to ja bym wziela ;-) sama mialam robic pozniej wyprawke ale pewnie jak poznam płeć i bedzie chlopak to bede juz polowala na paki z ciuszkami ;-)
 
Pytanie do "teamu" lux med :D : tez jestescie z Warszawy? do jakiego lekarza chodzice? wiem, ze w lux medzie trudno o dobrego lekarza...ja chodze do dr Anny Kamińskiej, jest suuuper :)

Ja chodzę do doktora Strzyzewskiego, chodziłam tez do niego w pierwszej ciąży, jak dla mnie jest ok. Jego brat jest ordynatorem na Inflanckiej, on sam tez tam pracuje.
 
reklama
Do góry