reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@Ewa_85 tylko to sa normy dla wszystkich a dla ciężarnych powinno byc maks 92
@Jassna według instytutu norma jest 92
@Jivka @Papillonek1980
@kaylla
Adeline, to są stare wytyczne, już nieaktualne.

Lepiej nie wprowadzać zamieszania, bo temat cukrzycy jest poważny i naprawdę często wynik powyżej 90 wskazuje na rozwijającą się cukrzycę, o czym dziewczyny pisały: 92 -> cukrzyca
Jeśli jakiś gin lekceważy wynik glukozy od 90 w gore i nie kieruje pacjentki na krzywą cukrową, to ja bym podziękowala za takiego lekarza :p
 
reklama
Dziewczyny byłam u nas w laboratorium i jednak da się wykonać badanie krwi PAPPA. tylko że robią tylko w czwartki. A ja mam w czwartek już rano usg więc wychodzi na to że muszę tydzień wcześniej zrobić. Nie będzie to za wczesnie? Z tego co mi mówili w poprzedniej ciąży trzeba jak najbliżej usg.
 
Adeline, to są stare wytyczne, już nieaktualne.

Lepiej nie wprowadzać zamieszania, bo temat cukrzycy jest poważny i naprawdę często wynik powyżej 90 wskazuje na rozwijającą się cukrzycę, o czym dziewczyny pisały: 92 -> cukrzyca
Jeśli jakiś gin lekceważy wynik glukozy od 90 w gore i nie kieruje pacjentki na krzywą cukrową, to ja bym podziękowala za takiego lekarza :p
Ja jeszcze ginowi nie pokazywalam wyniki takze nic nie wie. A dziewczyna mi takie wytyczne napisala myslalam,ze sie zna, bo pewna byla. Zobaczymy jutro pojde powtórzę i z glowy a nie bede gdybac. Nie będę jadla dzis słodkie na wieczór i jutro tez nic,ale wode moge pic?
 
Ja jeszcze ginowi nie pokazywalam wyniki takze nic nie wie. A dziewczyna mi takie wytyczne napisala myslalam,ze sie zna, bo pewna byla. Zobaczymy jutro pojde powtórzę i z glowy a nie bede gdybac. Nie będę jadla dzis słodkie na wieczór i jutro tez nic,ale wode moge pic?
Pewnie, że możesz pić, nawet powinnaś ;)

Jeśli chcesz mieć czyste sumienie co do wyniku, to 12 godzin przed pobraniem nic nie jedz (to taki rygor do testu obciążenia glukozą, ale i tutaj możez sie do tego zastosować)
 
Myslicie, ze 13 tydzien to za wczesnie na zakup wozka?

Kurcze, znalazlan jeden w swietnej cenie i najehctenij juz bym go kupila, zeby miec z glowy ale... no troche sie boje ze to za wczesnie - jak sadzicie?
Ja bym kupiła jakby mnie zachwycił. To już 13 tydz., a zakupów będzie co niemiara.
 
Ja kupiłam na razie spodnie ciążowe i sukienkę (Zalando - GAP i Anna Field), bo się powoli nie mieszczę w stare spodnie :D
Poza tym muszę mieć coś w szafie do pracy, a jesień się zaczyna...
I generalnie się załamałam sklepami stacjonarnymi.... Nic ciekawego....A muszę przynajmniej jeszcze ze dwie bluzki ogarnąć... Chyba znów będzie internet :D

Z jakich stron korzystacie? Chodzi mi najlepiej o takie, co mają darmową przesyłkę lub zwrot :D

Pochwal sie tymi spodniami, jakie kupilas! :-)
 
reklama
Do góry