reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Myślę ze trzeba odpowiednio zadbać o uwagę dla psa i będzie ok ale zobaczymy w praniu
Moja mega usłuchana jest, więc o kontakt pies dziecko sie nie boję. Poza tym (nie chwalc się :D ) dosyć dobrze "czytam" psa po zachowaniu i widzę kiedy ma stres. Nie będę naciskac na kontakt, stworzę dobre skojarzenia i pomyślę nad jakimś azylem dla psa jak bedzie miał dosyć. :)
 
reklama
Mój pies nie wiem czy wyczuwa czy co ale często tuli m się do brzucha teraz. Ogólnie taki leluch z niego się zrobił, że szok. Boję się tylko, że jak dziecko się pojawi to że będzie zazdrosny
Ojjj nasz będzie zazdrosny bardzo....widzę, jak zajmuję się dziećmi koleżanki czy kuzynki u mnie w domu. On by chciał przy mnie, a ja się kimś innym zajmuje. Bo nasz to taki nasz "synuś" [emoji6] ale damy radę [emoji3]
Moja kolezanka dawala dziecku syrop,a pozniej o 11 jechała ,bo wymiotowal i goraczka 39.5, a jedna z zapaleniem oskrzeli dala zaraz po wizycie u lekarza to już nieodpowiedzialne strasznie.
No to już debilizm, dawać chore dziecko po wizycie lekarskiej z zapaleniem oskrzeli....masakra. Mój chrześniak poszedł do żłobka jak miał rok i przez pół roku miał chyba z 7 antybiotyków biedaczek, ale teraz okazało się że bierze leki na alergie i jakieś tam jeszcze i nic zero kataru i kaszlu, a tak co tydzień był chory. Zaraz inne dziecko jest [emoji16]
 
Moja siostra ma różnice 3 lata i rok. I taka chorujaca trójka to koszmar. Zwłaszcza że zazwyczaj chorują na zmianę....
Też się cieszę że moja już starsza. Ale ona zawsze mało chorowala. 2x w roku a i to zazwyczaj mocne przeziębienie jak były mega wirusy w przedszkolu albo jak coś przywlekla z przychodni tak jak teraz. Także mam nadzieję że nie będzie dzieciaka zarażać
 
Ojjj nasz będzie zazdrosny bardzo....widzę, jak zajmuję się dziećmi koleżanki czy kuzynki u mnie w domu. On by chciał przy mnie, a ja się kimś innym zajmuje. Bo nasz to taki nasz "synuś" [emoji6] :)

Nasze początki. Często psiak leżał prawie na Młodej jak karmiłam.
 

Załączniki

  • DSCF6076.jpg
    DSCF6076.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 52
  • DSCF6106.jpg
    DSCF6106.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Dużo dzieci na początku strasznie często chorują jak są w żłobku, przedszkolu
Ojj tak i to bardzo dużo:)
Ale to dla kazdego,czy dla tych co zarabiaja mało?
Dla każdego:) nie wiem czy u Was jest tak samo ale u nas dzieciaki wypozyczaja te książki z biblioteki:)
Matko Boska i co?
U mnie badanie krwi, usg, kroplówka, antybol do domu i 160 zł nie ma. Plus leki. Prawdopodobnie niestrawność. Moja tylko nie miała apetytu i zrobiła luźne xxxx. Rano zwróciła żółcią.
Ma skierowanie na przrswietlenie na 13, a później z powrotem do weterynarza:( bidulek ma takie smutne oczy aż mi się płakać chce .. mój młodszy brat płacze w pokoju :( weterynarz póki przesiedlenia nie ma to nie stwierdzi może to być wszystko tak na prawdę.. Ja mam nadzieję że się z tego wylize bo to młody psiak 4 lata ma, dostał 4 zastrzyki w kręgosłup. To mały pies kundelek ale bardzo wysoko skakał potrafił wskoczyć na parapet z podłogi a parapet jest wysoko może coś sobie zrobił.. czolga się zamiast chodzić.. :( dobrze że u Twojej tylko niestrawność no ale fakt kasa leci cenią się za zwierzaki bardziej niż za ludzi..
 
reklama
Do góry