reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Juz gosciu jakos 65 lat na stare lata taka wpadka tragedia moze juz nie powinien pracować jako egzaminator moze wiek go zawiózł
62 to nie jest az tak duzo. Ale mozliwe ze sie zagapił albo przysnął a może to on wcisnał hamulec na torach bo sie zorientował że się nie zatrzymali, trudno stwierdzić. Dla mnie trudne do zrozumienia jest to ze nie widzieli przed wjazdem ze ten pociąg jedzie.
 
Hej :) byłam dzisiaj na wizycie, wkoncu założyła mi kartę ciąży, i zleciła multum badań. Pytałam kiedy najlepiej zrobić usg, powiedziała że ok 11/12 tg. Z tym że ja jeszcze nie widziałam serduszka i chciałabym wcześniej i zrobię na dniach :) moje pytanie , ostatnio któraś z Was wspominała że bierze leki na mdłości, mi doktorka wypisala metoclopramid czy jakoś tak. Standardowo zanim kupiłam musiałam sprawdzić opinie i ulotkę w Internecie [emoji14] tam jest napisane że nie wskazane w I trymestrze ciąży .. chyba jednak nie kupuje i dlaczego mi to wypisala..
Karola zdecydowanie zmień lekarza.
 
Jest. Ogromna różnica. Ale wiesz mi tych z lękami jest nie aż tak dużo...:)
No ja też myślę że garstka a reszta to dla wygody. Oczywiście jeśli chodzi o psychiatrę. A mój mąż powiedział że jak ktoś ma takie jazdy i zaświadczenie od psychiatry to powinni zrobić cc i od razu dziecko zabrać bo wariatka hehe głupi.
 
Bo to badanie wolnego bhcg i białka jakiegos tam.. skrot to pappa. Wiem ze w sieci Alab robią i wynik po ok 3 dniach
No właśnie u nas jest alab i na liscie badan tylko wolne bhcg A pappa nie ma. Kazali mi z wynikami już przyjść i teraz nie wiem gdzie to zrobić bo jak patrzę na listy badań to nigdzie nie ma. A jak jest to chyba już przychodzi z obliczonym ryzykiem i się czeka 10 dni
 
No właśnie u nas jest alab i na liscie badan tylko wolne bhcg A pappa nie ma. Kazali mi z wynikami już przyjść i teraz nie wiem gdzie to zrobić bo jak patrzę na listy badań to nigdzie nie ma. A jak jest to chyba już przychodzi z obliczonym ryzykiem i się czeka 10 dni
Sprawdziłam ALAB w internecie i w katalogu badań mają PAPP-A. Ewentualnie diagnostyka jeśli jest u Ciebie.
 
Wiem o co chodziło dla tego pytam co w tym złego?
Ja widzę w tym to złego, że ja jestem gorsza dlatego, że żyje w małżeństwie. Często z mężem żartujemy, że powinniśmy się rozwieść, bo w każdej kategorii jesteśmy za przeproszeniem w tyłek kopani niż pary żyjące w konkubinacie.
Nie chodzi już tylko o 500+ ale szereg innych dotacji które będą takiej kobiecie nieuczciwie przysługiwać z tytułu fałszywie zaniżonych dochodów. Nawet w głupim naborze do przedszkola są dodatkowe punkty za bycie samotną matką i super bo tak powinno być, ale powinna też być jakaś weryfikacja.
 
reklama
62 to nie jest az tak duzo. Ale mozliwe ze sie zagapił albo przysnął a może to on wcisnał hamulec na torach bo sie zorientował że się nie zatrzymali, trudno stwierdzić. Dla mnie trudne do zrozumienia jest to ze nie widzieli przed wjazdem ze ten pociąg jedzie.
Tez właśnie o tym pomyślałam i wtedy tez auto gasnie jak on wciska
 
Do góry