reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
115 wiadomości. .. chyba was nie doczytam... byłam na wizycie u gin w luxmedzie i dobrze że mam swojego ginka zaufanego. Tyle że skierowania mi dała i większość za darmo. A jak już się zwloklam 30 km autobusem w ten upał z córka to zostaliśmy na placu zabaw w Lublinie. McDonald (wrap) plus cola i chyba pi raz pierwszy od tygodnia taki duży mój posiłek i nie mdli po nim....
Może doczytam trochę..

Ha też doppel Hertz biorę. Odbija mi się po nich strasznie tylko a tak to całkiem ok.
Ja też miałam badania w Lublinie. Donna Vita, dr. Tomasz Mazurek. :)
 
Czytam zaległości, byłam u dentysty i na całe szczęście ząb zrobiony. Mam jeszcze mały ubytek i zrobimy za dwa tygodnie. W karcie ciąży też znajduje się informacja o wizycie stomatologicznej prawda?
Co do becikowego to my przekroczymy na pewno. Uważam że te regulacje dochodowe nie są w tym wypadku potrzebne bo to jednorazowa wypłata. No ale trudno.
Ogólnie ja jestem zła na cały ten program 500+ i „samotne matki” które podają ojców z którymi mieszkają o alimenty by tylko dostać to świadczenie. Znam jednak na całe szczęście kilka par które te pieniądze odkładają dla dzieci albo inwestują w zajęcia dla nich. I tak to powinno wyglądać.
A jakieho dochodu nie może przekroczyć żeby mieć becikowe
 
Właśnie zawsze jak idę do lekarza na NFZ to wydaje mi się że jakoś wiem lepiej od nich, trochę to głupie ale zawsze uważam na to co mi zalecają i takie jakieś mam wrażenie...
Niestety nie tylko na NFZ. Ja już trochę lekarzy miałam okazję spotkać na swojej drodze... bardzo ciężko o kompetentnego specjalistę i do tego mającego ludzkie podejście.... mój ginek specjalizuje się w trudnych ciazach Ale już jeśli chodzi o starania to niekoniecznie i dam to powiedział. Dlatego nawet mu nie zawracalam głowy teraz staraniami a może szkoda bo jakbym dostała clo już dawno to bym dawno miała dziecko... A tak straciłam 3 lata na szukanie lekarza, robienie badań itp ( przy ciazy z córka moj gin mi prowadził starania Ale po prostu przewidywał mi badania i leki takie jakie chciałam. Za to w ciazy byl cudowny. Widac bylo ze to jego dxialka a do tego kiedys nawet usiadł że mną na korytarzu na ip i czekał na wizytę chociaż już szedł do domu i nie musial
 
reklama
Niestety nie tylko na NFZ. Ja już trochę lekarzy miałam okazję spotkać na swojej drodze... bardzo ciężko o kompetentnego specjalistę i do tego mającego ludzkie podejście.... mój ginek specjalizuje się w trudnych ciazach Ale już jeśli chodzi o starania to niekoniecznie i dam to powiedział. Dlatego nawet mu nie zawracalam głowy teraz staraniami a może szkoda bo jakbym dostała clo już dawno to bym dawno miała dziecko... A tak straciłam 3 lata na szukanie lekarza, robienie badań itp ( przy ciazy z córka moj gin mi prowadził starania Ale po prostu przewidywał mi badania i leki takie jakie chciałam. Za to w ciazy byl cudowny. Widac bylo ze to jego dxialka a do tego kiedys nawet usiadł że mną na korytarzu na ip i czekał na wizytę chociaż już szedł do domu i nie musial
Powinni być sami tacy lekarze którzy naprawdę się starają i zależy im na każdej prowadzonej ciąży.. Ja za wielkiego wyboru nie mam w sumie u mnie. I w dodatku już jeden odpadł na starcie, to jest drugie podejście .. Jeszcze zastanawia mnie skierowanie na usg ? W pierwszej ciąży prowadzonej przez lekarza na NFZ nie miałam ani jednego. Wszystkie robiłam na własną rękę..
 
Do góry