reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
I tak podejście się zmienia już lekarzy, jak rodziłam 4 lata temu to po CC tylko CC, chyba że przyjdzie pani z rozwarciem 8cm... Fajnie... A teraz nawet oksy dają, próbują wywoływać i dopiero jak nic nie rusza i nie pomaga proponują CC... Ale to 1-2 tyg po terminie, a nie przed na zimno ale jak kto woli, to jest indywidualne podejście każdej z nas, rozmowa z lekarzem, położną, doulą...
U nas jest inaczej kolezanke meczyli pare dni zeby rodzila az w koncu dziecku tetno spadlo i na ostatnia chwile robili cc
 
Niom. Zważyłam się i mam z 75,5 kg - 71,5. Czwórka na minusie. Wow.

Od 3 lat się "odchudzam". Zaczeło się od masy 53 kg. Chciałam zrzucić te 3, na równo. Nie wiem co mnie podkusiło. :( Do 18 dietka szła mi świetnie... Tyle tylko, że potem nadrabiałam. Placki ziemniczane, naleśniczki, pizza, zapiekanki makaronowe. Rozepchałam żołądek do monstrualnych rozmiarów, dlatego i te "dietetyczne" posiłki jadłam w hurtowych ilościach. Tyłam powoli, to rozłożyło sie w czasie, więc nie zauważałam co się naprawdę dzieje. :( Ponad 20 kg na PLUS. Po zajściu w ciążę mąż powiedział, że mam normalnie jeść, śniadanie, obiad i kolacja. I wiecie co? Pomalusiu waga mi spada. Nie odchudzam się, jem normalnie (a nie dopóki brzuch boli z przejedzenia) i chudnę. Oby te zdrowe nawyki weszły mi na stałe do życiorysu.
 
Niom. Zważyłam się i mam z 75,5 kg - 71,5. Czwórka na minusie. Wow.

Od 3 lat się "odchudzam". Zaczeło się od masy 53 kg. Chciałam zrzucić te 3, na równo. Nie wiem co mnie podkusiło. :( Do 18 dietka szła mi świetnie... Tyle tylko, że potem nadrabiałam. Placki ziemniczane, naleśniczki, pizza, zapiekanki makaronowe. Rozepchałam żołądek do monstrualnych rozmiarów, dlatego i te "dietetyczne" posiłki jadłam w hurtowych ilościach. Tyłam powoli, to rozłożyło sie w czasie, więc nie zauważałam co się naprawdę dzieje. :( Ponad 20 kg na PLUS. Po zajściu w ciążę mąż powiedział, że mam normalnie jeść, śniadanie, obiad i kolacja. I wiecie co? Pomalusiu waga mi spada. Nie odchudzam się, jem normalnie (a nie dopóki brzuch boli z przejedzenia) i chudnę. Oby te zdrowe nawyki weszły mi na stałe do życiorysu.
Ja schudlam w tym roku 22 kg, jem normalnie tyle ze śniadania i kolacje staram sie jesc rozsądnie, a obiad normalne jak kazdy jem, czasem zjem coś słodkiego , ale nie przeginam. Na razie waga stoi w miejscu
 
SN :) mam porównanie między SN I cc i nigdy, z własnej woli nie zgodzę się na cięcie. Trójkę urodziłam naturalnie i wierzę, że i teraz też tak będzie
Ja tez uwazam,ze cc to nie rewelacja, co prawda skurczy w sn mialam okazje doświadczyć, bo mialam parte i 12h w skurczach,ale dziecko bylo tak male ,ze nic nie poczułam, takze nie znam bolu jak przechodzi przez kanał, czy to jest gorsze duzo od skurczy? Wymeczona nimi bylam krzyczalam,ale pozniej byl spokój,a po cc bardzo dlugo dochodziłam do siebie. Ja sie boje pęknięcia macicy tyle razy juz mialam czyszczona, no i mój syn byl duży ciekawe jakie kolejne bedzie
 
reklama
Ja uzywalam wszystko z bambino i smarowalam oliwka i było ok
Miałam mydełko bambino, ale ze zdziwieniem odkryłam, że mocno pasuje mi krem Nivea do pupy. Gęściejszy od bambino, dawałam cieńszą warstwę i nic się nie odparzało. Na odparzenia tormentiol.

Edit: aaaa i oczywiście oliwkowałam dzieci masakrycznie. Aż dziw, że mi się nie wyślizgneły. Chciałam dobrze oczywiście :D
 
Do góry