reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny a jak to właśnie jest z cesarką po pierwszej cesarce? Bo niby można wybrać. A koleżanka ostatnio musiała załatwiać jakieś papiery że wskazaniami. To ja już nie wiem.
Ja druga CC miałam, bo była pierwsza [emoji849] teraz bym się nie zgodziła, a w tą planuje rozwiązać naturalnie, lekarz prowadzący jest za, nie widzi narazie problemu, więc dlaczego mam nie spróbować???
Jak jesteś na fb wejdź na grupę: naturalnie po cesarce - grupa wsparcia, dziewczyny odpowiedzą na wszystkie pytania i dużo udało się vbac [emoji6] nawet po 2-3 cesarkach
 
reklama
I tak podejście się zmienia już lekarzy, jak rodziłam 4 lata temu to po CC tylko CC, chyba że przyjdzie pani z rozwarciem 8cm... Fajnie... A teraz nawet oksy dają, próbują wywoływać i dopiero jak nic nie rusza i nie pomaga proponują CC... Ale to 1-2 tyg po terminie, a nie przed na zimno ale jak kto woli, to jest indywidualne podejście każdej z nas, rozmowa z lekarzem, położną, doulą...
 
Jak to jak ? Proste. Nie ma możliwości i rodzi Pani naturalnie ;) W szpitalach nikt się nie patyczkuje z pacjentkami.
No właśnie ja rozmawiałam z moja położna co prawda w poprzedniej ciąży. Ona na koniec ciąży mi powiedziała że tak naprawdę jak ktoś się uprze to nie mogą zmusić. Oni oczywiście stanowczo odmawiają i kobiety się godzą bo nie mają pewności co do swoich praw. A co jeśli się nie zgodzą a później będą komplikacje w czasie porodu. Kto za to weźmie odpowiedzialność?
 
I tak podejście się zmienia już lekarzy, jak rodziłam 4 lata temu to po CC tylko CC, chyba że przyjdzie pani z rozwarciem 8cm... Fajnie... A teraz nawet oksy dają, próbują wywoływać i dopiero jak nic nie rusza i nie pomaga proponują CC... Ale to 1-2 tyg po terminie, a nie przed na zimno ale jak kto woli, to jest indywidualne podejście każdej z nas, rozmowa z lekarzem, położną, doulą...
To chyba zależy od szpitala. Ja ponad 8 lat temu rodziłam druga córę SN, a pierwszy poród zakończył się cc. I jeszcze leżałam kilka dni przed porodem w szpitalu
 
I tak podejście się zmienia już lekarzy, jak rodziłam 4 lata temu to po CC tylko CC, chyba że przyjdzie pani z rozwarciem 8cm... Fajnie... A teraz nawet oksy dają, próbują wywoływać i dopiero jakę nic nie rusza i nie pomaga proponują CC... Ale to 1-2 tyg po terminie, a nie przed na zimno ale jak kto woli, to jest indywidualne podejście każdej z nas, rozmowa z lekarzem, położną, doulą...
Ja co prawda chciałabym spróbować ale jak dziecko będzie nie duże. W poprzedniej ciąży według pomiaru miednicy urodzilabym dziecko do 3,5 kg. A później stwierdzono że głowa by nie przeszła. Ciekawe czy ten dzidz też będzie taki duży.
 
reklama
Do góry