reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch
emoji23.png
,a juz sa takie brudne
Ja okna myje przynajmniej raz w miesiącu. Uroki wioski, od dworu kurz z pól a w domu pełno łapek dzieciaków. Też muszę umyć!

Dzień dobry, od pół godziny na nogach, czytam zaległości :)
Powodzenia na dzisiejszych wizytach! Czekamy na dobre wiesci!!!!!
 
Co do wyprawki to ja zacznę już pomału robić zakupy tak po prenatalnym... dużo tego jest jak się nie ma nic ( bo się 3 miesiące temu powyrzucalo wszystko ! ) muszę kupić wózek, łóżeczko, ubranka, kosmetyki.... przedzielic duży pokój, kupić nowe meble !!! Dziewczyny rewolucja !!:-D
 
Raczej nie jest tak ze możesz wybrac zależy od lekarza. Najlepej przestawić wskazanie/powod ten sam co w pierwszej.
Ja mam wpisane że makrosomia ale na wszelki wypadek chciałam iść do psychiatry że się boję. Jak mi powiedział że dziecko duże to chcialam się zabezpieczyć w razie czego ale nie trzeba bylo.
 
Dziewczyny a jak to właśnie jest z cesarką po pierwszej cesarce? Bo niby można wybrać. A koleżanka ostatnio musiała załatwiać jakieś papiery że wskazaniami. To ja już nie wiem.
Teraz jakos na jesieni mają sie zmienic wytyczne co do cesarek, jakos w okolicy polowkowych mam sie dowiedziec co i jak to dam Wam znac.
Ja normalnie duzo rzeczy nie pamiętam A teraz przechodzę sama siebie...
Ja to sobie zapisuje bo zapominam -.-
Dziewczyny powodzenia!

24.08.- @Nieistotna prenatalne
24.08.- 9:00 @AngelMum prenatalne
24.08.- 11:00 @monia_l prenatalne /12:00-13:00 wizyta u gin prowadzącej
24.08.- 16:00 @Justyna Norwegia prenatalne
Dzis duzo wizyt ;-) powodzenia!
Raczej nie jest tak ze możesz wybrac zależy od lekarza. Najlepej przestawić wskazanie/powod ten sam co w pierwszej.
Z tego co mi moja gin wspomniala chca zredukowac ilosc cc bo w PL jest bardzo duzo.. dam Wam znac po jej kongresie.
Wiesz co myślę że do przykrywania w domu jeden i do wózka
Wiec te powinny byc ok ;-)

Oo te tez podobno fajne są ;-)
 
reklama
Do góry