reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@AngelMum dobre wiadomości [emoji4] cieszę się razem z Tobą

U nas w szpitalu to kurcze nie pamiętam, ale chyba siateczkowe majtki miałam... Potem od razu zwykle i podpaski po CC [emoji6] ale taki, żeby blizny nie drażniły, więc takie babciowate, z wyższym stanem i luźne [emoji12] a teraz muszę tutaj się rozejrzeć za szpitalem i może jakaś położną, mam nadzieję, że jakaś zgodzi się po dwóch CC asystować przy naturalnym, jak wszystko pójdzie zgodnie z planem
 
reklama
O mamusiu, chcę to mieć :p zaczyna mi chyba odbijać, w pierwszej ciąży nie miałam żadnych gadżetów a teraz wymyślam :-D

Screenshot_20180823-143451_Allegro.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180823-143451_Allegro.jpg
    Screenshot_20180823-143451_Allegro.jpg
    121,9 KB · Wyświetleń: 190
Taki komplet akurat jest fajny [emoji16] chociaż ja chyba wanienkę wolnostojąca kupię, bez stelaża

No ja miałam wolnostojącą i kladlam na stół a że posiadam tylko kawowy to jest niski i strasznie mnie plecy bolały od takiej pochylej pozycji. I jeszcze noszenie tego żeby nalac wody i znowu wylać. Chyba się wygodna robię ..
 
Hej , mam nadzieję , że zostanę przez Was jeszcze przygarnięta :)
Nic chciałam dołączyć do póki nie miałam pewności , że wszystko w porządku . Jestem po dwóch stratach , teraz na szczęście wszystko w normie :)

Sporo stron do czytania, ale mam nadzieje , że zapoznam się z zarysem tematów .

Co do wyprawki to chyba jest rzecz która mnie przeraża , więc miło będzie poczytać co jest Wam potrzebne w szczególności od mam z doświadczeniem
:)
 
reklama
Hej , mam nadzieję , że zostanę przez Was jeszcze przygarnięta :)
Nic chciałam dołączyć do póki nie miałam pewności , że wszystko w porządku . Jestem po dwóch stratach , teraz na szczęście wszystko w normie :)

Sporo stron do czytania, ale mam nadzieje , że zapoznam się z zarysem tematów .

Co do wyprawki to chyba jest rzecz która mnie przeraża , więc miło będzie poczytać co jest Wam potrzebne w szczególności od mam z doświadczeniem
:)
Hey witaj ktory u ciebie tydzień? Gratulacje
 
Do góry