reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dokładnie. Woda, mydełko dzieciece i powietrze to najlepsze lekarstwo. :) Chusteczki tylko w podróż.

Ja dzisiaj leżę cały dzień uchachana...

Syn SAM Z SIEBIE wyszedł rano z psem, a córcia zrobiła mi śniadanie do łóżka. I sobie i bratu też. Potem... posprzątała swój pokój (a to naprawdę coś, ciuchy i zabawki na calutkiej podłodze skutecznie zasłaniały panele). Wow. Mam wspaniałe, kochające i troskliwe dzieciątka. <3

Moje na razie umie tylko bałaganic i wymuszać [emoji38] muszę coś ze sobą zrobić bo już dwa razy zdarzyło mi się zdrzemnąć na kanapie jak młoda się bawiła w salonie, niby taki lekki sen i nie ma za bardzo możliwości żeby sobie coś zrobiła to i tak mnie to trochę martwi
 
reklama
Moich synów nie ma w domu 5 godzin a ja już tęsknię.... zrobiłam porządek w szafie, zmieniłam pościel, 3-cia pralka wstawiona i ciasto się piecze... nie umiem już funkcjonować bez dzieci :frown:
 
Dziewczyny, ja mam takiego lenia strasznego. Wróciłam styrana z roboty i leżę, czekam na męża.
Wcale się nie dziwię... dlatego ja już jestem na zwolnieniu lekarskim bo wiem że u mnie byłoby dokładnie tak samo, a gdzie siły na gotowanie, zakupy, sprzątanie i opieka nad dziećmi? U mnie mąż wychodzi 7:30 i wraca 19...
 
Zazdroszczę samozaparcia. Pranie, pieczenie itp.

U mnie to zawsze ja wszystko robiłam, mimo, że dzieci spore (córeczka wyższa niż ja :D ). Mąż się nie garnie, dzieci też.
Poobniżam standardy i tyle. Nie będę pucować fug i walczyć z najmniejszym pyłkiem kurzu.
Coś komuś przeszkadza? Zawsze może sprzątnąć. Równouprawnienie jest. ;)
 
Jesteście ciągle zmęczone ? powiem Wam że nic nie robię szczególnego i zaraz jestem taka zmęczona. Też tak macie ? A co do cc to będę miała ja napewno, ponieważ problemy zdrowotne. Mówią że ciąża to taki piękny okres a ja jakoś nie widzę w tym nic pięknego. Ciągle nerwy i strach, że poronię, mdłości ale na szczęście już przeszły, ciągły głód czuję, chociaż teraz już mniejszy, takie ogólne zmęczenie i jestem totalnym śpiochem a teraz albo ok. 5 albo 6 wstaję ciągle siku. Też chwilowo same minusy macie? Czy tylko ja jakiegoś pecha mam
 
Moich synów nie ma w domu 5 godzin a ja już tęsknię.... zrobiłam porządek w szafie, zmieniłam pościel, 3-cia pralka wstawiona i ciasto się piecze... nie umiem już funkcjonować bez dzieci :frown:
Ja tez niby jak syn jest w domu czasem marudzi to sie wkurzam,a jak kiedys spal u dziadków to dziko sie czulam nie moglam spac
 
reklama
Do góry