reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Słuchajcie zapytam się o coś... chciałam się umówić do ginekologa na NFZ u którego prowadzilam swoje poprzednie dwie ciążę, ale położna umowila mnie dopiero na 12 października !!! Jak to się ma do tych 7 dni w których ciężarna ma być przyjeta?? Czy to nie obowiązuje jeżeli chodzi o wizyte u ginekologa?
U nas tez nie ma nic do rzeczy 7 dni ponieważ do gina najczęściej chodzą ciężarne wiec ciezko wcisnac,a tez nie wywali kogoś na miesiąc później zeby wcisnac innego.
 
reklama
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
Ja też tak mam. Na początku ciąży 75 a teraz już 72,5. Jeszcze nic nie przytylam l. Za każdym razem jak się waze to na wadze jest kilkaset gramów mniej.
 
Moj gin wcześniej wazyl mnie waga taka lazienkowa jakby, a ostatnio ta lekarska i juz mialam wiecej, co waga to inaczej, ja waze sie na swojej od poczatku i zawsze kaze moim wchodzić i sprawdzam czy nie oszukuje jesli u nich waga jest podobna co mieli wczesniej jest ok [emoji23]
Ja zawsze u położnej waze więcej. No bo wiadomo w domu waze się z samego rana przed śniadaniem, a jak wizytę mam na przykład o 16:20 No i ciuchy na sobie to wychodzi ponad kilogram więcej.
 
Moj gin wcześniej wazyl mnie waga taka lazienkowa jakby, a ostatnio ta lekarska i juz mialam wiecej, co waga to inaczej, ja waze sie na swojej od poczatku i zawsze kaze moim wchodzić i sprawdzam czy nie oszukuje jesli u nich waga jest podobna co mieli wczesniej jest ok [emoji23]
Robię tak samo! Kładę wage w tym samym miejscu, tak samo obróconą i na dzień dobry dzieci. U lekarza mają taką stara, nie wiem czy to lekarska ale na szczęście pokazuje tyle samo a na dodatek pani odejmuje 0.5 kg na ciuchy :)
 
Ostatnio zakupiłam sobie w H&M i zapłaciłam 150 zł... Myślę że cena normalna. Ja bardzo lubię jeansy z Big Stara i tam cenowo 150-250 zł ale jakościowo bardzo dobre i służą na parę lat
Generalnie to normalna cena... Lubię levis'a, ale to już masakra... Mam w szafie jedną parę i są super, ale nie stać mnie na więcej :)
 
20180823_085617.jpg Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:
 

Załączniki

  • 20180823_085617.jpg
    20180823_085617.jpg
    376,5 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Zobacz załącznik 890918 Jest tu jakaś specjalistka od makijażu?? Zobaczcie co mi się z podkładem dzieje. I tak od zawsze, czy kupię za 60zl czy za 13zl się waży. Macie jakieś pomysły na to? Albo jakoś super podkład do polecenia? Mam dość wyrzucania do kosza. Moja pielęgnacja to codzienne mycie żelem do twarzy, mleczko do pozbycia resztek makijażu i tonizacja. Na noc aplikuje krem. Rano tonizuję i nakładam krem. Odczekuję i dopiero biorę się za makijaż..2 razy w tygodniu robię peeling. Mam cerę mieszaną. Pomóżcie coś :hmm:
Podziwiam :) bo ja prawie się nie maluję :) podejdź do Sephory lub Inglota- tam panie fajnie mi doradziły:) A jestem w tej sprawie zielona
 
Do góry