reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
Sliim tylko się cieszyć. Poza tym nick zobowiązuje [emoji4] może waga zepsuta?
 
Tylko tych ciazowych długo nie ponosisz
emoji3.png
To nic... sprzedam na olx albo zostawię na pamiątkę :rofl:. Ale też zakupie leginsy... ze 2-3 pary
 
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
Ja tak mialam w ktorejs chwili,ze waga z 58.7 poszła do 57.4 ,ale później wrocilo i jest 58 mimo,ze ostatnio duzo jem. Nie martw sie nie które kobiety chyba w ciąży wazne abys wyniki miala dobre.
A brzuch tez mi zaczal odstawac
 
Waga prawie nowa:) zobaczę w przyszłym tyg na wizycie co mi ginekolog powie :)
Moj gin wcześniej wazyl mnie waga taka lazienkowa jakby, a ostatnio ta lekarska i juz mialam wiecej, co waga to inaczej, ja waze sie na swojej od poczatku i zawsze kaze moim wchodzić i sprawdzam czy nie oszukuje jesli u nich waga jest podobna co mieli wczesniej jest ok [emoji23]
 
reklama
Słuchajcie zapytam się o coś... chciałam się umówić do ginekologa na NFZ u którego prowadzilam swoje poprzednie dwie ciążę, ale położna umowila mnie dopiero na 12 października !!! Jak to się ma do tych 7 dni w których ciężarna ma być przyjeta?? Czy to nie obowiązuje jeżeli chodzi o wizyte u ginekologa?
 
Do góry