reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
nie dojdziesz z tymi lekarzami do ładu i składu, ja akurat trafiam na dobrych specjalistów, serio, jedynie do okulisty chodziłam prywatnie, a tu w DE to za nic nie płacę :D
 
Dziewczyny, dołączam do Was :) moja dzidzia ma prawie 4 cm i 10 tygodni skończone :) dzisiaj po wizycie, wszystko ok:) poza moim TSH- 3.24,ale od jutra mam brać lek. Przy takich wynikach to na wszelki wypadek, ale niech będzie :) mam 35 lat i to nasza pierwsza ciąża :)
Powodzenia dzisiaj :)
Witaj,ja miałam tsh 4.87 biore euthyrox 50 od dwoch tygodni,a ty jaki? 31 jade na wyniki. Super,ze z dzidzia ok, który dokladnie tydz i dzien? Na kiedy termin? Zapraszamy do innych watkow na marcowe i wpisania do tabeli
 
Masakra @kampina ile to prywatnie kosztuje. A potem mleczko, pieluszki, szczepienia, kosmetyki... To dopiero strzeli po kieszeni. :D
Nie chcesz KP? Ono jest za darmo :) I najlepsze dla maluszka.
Na kosmetyki też nie trzeba wydawać dużo pieniędzy.
Dziewczyny, dołączam do Was :) moja dzidzia ma prawie 4 cm i 10 tygodni skończone :) dzisiaj po wizycie, wszystko ok:) poza moim TSH- 3.24,ale od jutra mam brać lek. Przy takich wynikach to na wszelki wypadek, ale niech będzie :) mam 35 lat i to nasza pierwsza ciąża :)
Powodzenia dzisiaj :)
Witaj
 
reklama
Masakra @kampina ile to prywatnie kosztuje. A potem mleczko, pieluszki, szczepienia, kosmetyki... To dopiero strzeli po kieszeni. :D
Utrzymanie dziecka małego, zanim nie zacznie chodzić do przedszkola/ szkoły tak dużo nie kosztuje.
Oczywiście jeśli ktoś tak normalnie sobie żyje, nie szaleje z kasą ani nie skąpi - ot, tak na poziome przeciętnej rodziny z klasy średniej.

Ja np. mleko miałam za darmo - zawsze w cycku podane dziecku jak na tacy :D, pampersy najczęściej kupowałam po promocji, szczepie na NFZ, kosmetyki podstawowe antyalergiczne (płyn do mycia, oliwka do kąpieli i krem - tyle niemowlakowi w zupełności wystarczy), obiadki gotowałam po 6 mż sama, nie kupowałam gotowych słoików, ubranka też można wyczaić super uzywane czy to w ciucholandzie, na olx czy allegro. Na buty tylko nigdy nie żałowałam, miały być dobre, ale też nie powalajace cenowo.
A jak dziecko pójdzie do placówki, to uuu - sie zaczną koszta ;)
 
Do góry