reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry. Od 45 minut rzucam sie z boku na bok. Czy ja się kiedyś wyspie do 6.00? Chyba dzisiaj powiem szefowej o ciąży. Chociaż boję sie, że to za szybko -chce byc fair. Ale na zwolnienie isc jeszcze nie chcę.
Ja też już od ponad pół godziny kręcę się z boku na bok ... niewygodnie mi, tu zakluje tam zaboli masakra...
 
reklama
To widzę ze nie jestem sama o tej porze, mnie córa obudziła o 5:30 bo jej się jakieś koszmary śniły. Ona spi a ja już nie, chyba nerwy przed wizytą... a gdzie jeszcze do 11.
Co do tej cery i włosów to one zazwyczaj ładnie zaczynają wygladać w drugim trymestrze a na początku to koszmar... ja tak zawsze miałam i mam nadzieje ze w tej ciazy tez tak będzie bo teras jest dramat z cerą..
 
@jagoda87 , trzymam kciuki za wizyte. :)

@Stokrotenka23 , ja uczę psa samodzielności. Odsyłam na legowisko, niech chrupie przekąski. Nie chodzi ze mną wszędzie, np. do wc, ani nie żebrze przy stole. Za pół roku będzie jak znalazł. Mam nadzieję, że dzięki temu nie potknę się o szwędającego się pod nogami psa. Zwłaszcza z noworodkiem na ręku. Uczę psa, że jest czas zabawy, oraz czas wypoczynku. Nie chce uzależnić żeby wpadał w histerię jak wyjde do kuchni.
 
reklama
Ja też już od ponad pół godziny kręcę się z boku na bok ... niewygodnie mi, tu zakluje tam zaboli masakra...

Jak wstaje do łazienki, pęcherz mnie budzi i juz koniec, nie zasnę. Tez mi niewygodnie, chyba pora na zakup poduszki rogala do spania.
To widzę ze nie jestem sama o tej porze, mnie córa obudziła o 5:30 bo jej się jakieś koszmary śniły. Ona spi a ja już nie, chyba nerwy przed wizytą... a gdzie jeszcze do 11.
Co do tej cery i włosów to one zazwyczaj ładnie zaczynają wygladać w drugim trymestrze a na początku to koszmar... ja tak zawsze miałam i mam nadzieje ze w tej ciazy tez tak będzie bo teras jest dramat z cerą..
Ja liczę, że przestaną mi wypadać włosy, ba buzi mnie wypalo okropnie, mam kaszkę ba czole. I na plecach pelno krostek :(

Ja też jem dużo :) A kiedyś płatki z mlekiem na śniadanie oznaczały dla mnie meczarnie przez pol dnia. I już wiem co dzisiaj będzie na śniadanie :) kasza manna z sokiem malinowym :D

Ja tez mam taką fazę na nabiał, a właściwie to nie, tylko na mleko. Musi być cieplutkie i mogę wypić cały litr :)
Nawet pies sie przyzwyczaił zw jestem w domu i nie chce mnie opuścić na krok - dosłownie....
Właśnie jem śniadanie i musi siedzieć kolo mnie [emoji14]
Zazdroszczę psa, najlepsi przyjaciele. Ale nie możemy sobie na pieska pozwolić.
 
Do góry