reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Och, przysnełam, przepraszam. @iskierka2610 , mi lekarz powiedział, że właśnie pappa robi się jak usg ok. Że usg nie wszystko wyłapie, a część chorych dzieci nie ma markerów chorób na usg. :( Nie chcę straszyć, dziele się tylko informacjami. Jak na usg wychodzi coś źle, wtedy zaleca się amniopunkcje, nie pappa. A czasem usg i pappa w tysiącach, a dzidzia ZD po porodzie. Nie uwierzę, że wszystko ok.dopóki nie zobacze, nie przytule.

Nie umiem multicytować, stąd taki chaos w odpowiedziach. Przepraszam. :)[/QUOTE

Masz rację do puki się nie przytuli to się nie będzie spokojnym. Chociaż moja znajoma miała wszystkie badania idealnie. Gdy się dziecko urodziło lekarz jej powiedział że ma zespół Downa. I to powiedział jej od razu po bardzo ciężkim porodzie gdy nie miał jeszcze potwierdzenia badaniami. Wszyscy załamani. Babcia dziecka poszła zobaczyć A gdy wróciła powiedziała że matka tego dziecka tak samo wyglądała gdy się urodziła. Co do czego dziecko nie ma Downa. Po prostu taka uroda. A lekarz dostał po dupie.
 
Ostatnia edycja:
Ja to prostuje po każdym myciu, bo takie nijakie mam po myciu... kurde pójde na zwolnienie to włosy mi odpoczną od prostowania i suszenia:)
No mi właśnie odpoczywają od prostownicy [emoji16][emoji16] i dobrze im z tym chybs he he

Do olejowania też muszę powrócić, ale ja to systematyczna nie jestem pod tym względem...może znowu spróbuję [emoji6]

Moja cera zamiast lepiej to gorzej chyba...jakieś plamy...[emoji24][emoji24] i syfy nie chcą zniknąć na dłużej.
 
No mi właśnie odpoczywają od prostownicy [emoji16][emoji16] i dobrze im z tym chybs he he

Do olejowania też muszę powrócić, ale ja to systematyczna nie jestem pod tym względem...może znowu spróbuję [emoji6]

Moja cera zamiast lepiej to gorzej chyba...jakieś plamy...[emoji24][emoji24] i syfy nie chcą zniknąć na dłużej.
Ja tjuz sie nie moge doczekac az ja odstawię na kilkanascie tygodni:p teraz musze żeby jakoś wyglądać w tej pracy:p
 
Mi to teraz paznokocie ruszyły jak burza:) i nie łamia sie maluję zwykłym lakierem tydzień przetrzymaja. Dawno tak długich nie mialam a męża jak coś drapnę to tylko obetnij i obetnij a one takie ładne:). hybryde raz miała na slub i chyba raz mi starczy;)
Ja właśnie też mam długie jak na mnie :O ale w pierwszej ciąży też tak miałam i włosy jak mi urosły miałam po łopatki A teraz takie mega dlugasne [emoji44]
20180821_213505.jpg
 

Załączniki

  • 20180821_213505.jpg
    20180821_213505.jpg
    194 KB · Wyświetleń: 222
reklama
Do góry