reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Beata piękne włosy.

Kasia ja mam smaka na kasze manne z sokiem ale nie wiem jak zniose po niej mdłości bo czasem po nabiale normalnie mnie mdli.. Więc w ciąży może mnie mdlić podwójnie: /

Ja też gdzie sie odwroce tam leżą moje włosy a już przestały mi wypadać i teraz znowu. A kurde mówią że w ciąży powinny być piękne nie wypadać itp

Super że wizyty udane i same dobre wyniki badań oby tak dalej!

Ja dzis na rynku dostałam wielkie świeżutkie orzechy włoskie. Pyszne a skórka sama schodziła. Mniam

Co do prasowania nienawidzę. Wyrzuciłam nawet deske do prasowania. Kupuje ciuchy których nie trzeba prasować. Jak już musze to przed wyjściem na pralce prasuje hehe ze sprzątaniem teraz mi mąż pomaga bo nie mam siły i natchnienia. Ale porządek lubie bardzo. Na początku jak córka sie urodziła raczkowała itp chodziłam ciągle sprzątałam teraz Już sobie odpuscilam.
 
reklama
Masz rację do puki się nie przytuli to się nie będzie spokojnym. Chociaż moja znajoma miała wszystkie badania idealnie. Gdy się dziecko urodziło lekarz jej powiedział że ma zespół Downa. I to powiedział jej od razu po bardzo ciężkim porodzie gdy nie miał jeszcze potwierdzenia badaniami. Wszyscy załamani. Babcia dziecka poszła zobaczyć A gdy wróciła powiedziała że matka tego dziecka tak samo wyglądała gdy się urodziła. Co do czego dziecko nie ma Downa. Po prostu taka uroda. A lekarz dostał po dupie.
Ale patafian! :no:
 
Moja córcia ma takie do kości ogonowej mniej więcej. Masakra. :( Nie ogarnia tego, kołtuni się i wypada. Nie chce obciąć, a ja nie umiem jej przekonać. :( Lepiej by jej było, łatwiej do pół metra długości. No ale przecież podstępnie nocą jej nie podetnę (choć kuuusiiii :D ).
 
Niby pisze,ze po 12tyg cera powinna sie poprawic. Ja tez ma mega problem, a z włosami to dopiero, ja nie olejuje ,czytalam na necie,ze w nie ktorych wypadkach na skore nie wskazane, bo moga zaczac wypadac nawet, wiec wole nie kombinować
Ale nie olejujesz skóry głowy tylko wlosy.
Ja kompletnie zapomnialam co to pielęgnacja. Dziś olej na wloskach! A kiedyś przed każdym myciem był olej, maska... A teraz ... az wstyd. Mialam dlugie piękne włosy hlip..
A ja lubie prasowac [emoji5] lubie jak tak poukładane w szafce jest. Pamietam jak wprowadzilam sie do meza po slubie to wszystkie ciuchy z szafy wywalilam jego i prasowalam,bo mial wygniecione [emoji23] do pracy tez mu prasuje mimo,ze fizycznie robi
O rany! Wow !
Ja nie lubie pracowac i wizja sterty spiochow i innych malutkich rzeczy do prasowania niestety ale nie brzmi to super :/

Ja dziś uprasowalam dwie koszule. Wyczyn tygodnia...
 
Dzień dobry. Od 45 minut rzucam sie z boku na bok. Czy ja się kiedyś wyspie do 6.00? Chyba dzisiaj powiem szefowej o ciąży. Chociaż boję sie, że to za szybko -chce byc fair. Ale na zwolnienie isc jeszcze nie chcę.
 
Masz rację do puki się nie przytuli to się nie będzie spokojnym. Chociaż moja znajoma miała wszystkie badania idealnie. Gdy się dziecko urodziło lekarz jej powiedział że ma zespół Downa. I to powiedział jej od razu po bardzo ciężkim porodzie gdy nie miał jeszcze potwierdzenia badaniami. Wszyscy załamani. Babcia dziecka poszła zobaczyć A gdy wróciła powiedziała że matka tego dziecka tak samo wyglądała gdy się urodziła. Co do czego dziecko nie ma Downa. Po prostu taka uroda. A lekarz dostał po dupie.
To jak u mojej znajomej dlatego ja lekarza nie wierze i badaniom dopóki dziecko nie bedzie w moich rękach, zreszta nie które choroby wychodza dosc pozno w wieku 2 lat jak autyzm, ja z synem czekalam,az zacznie mowic i minie okres 3 latka i bedzie dalej dobrze ,dopiero sie uspokoilam
 
reklama
Beata piękne włosy.

Kasia ja mam smaka na kasze manne z sokiem ale nie wiem jak zniose po niej mdłości bo czasem po nabiale normalnie mnie mdli.. Więc w ciąży może mnie mdlić podwójnie: /

Ja też gdzie sie odwroce tam leżą moje włosy a już przestały mi wypadać i teraz znowu. A kurde mówią że w ciąży powinny być piękne nie wypadać itp

Super że wizyty udane i same dobre wyniki badań oby tak dalej!

Ja dzis na rynku dostałam wielkie świeżutkie orzechy włoskie. Pyszne a skórka sama schodziła. Mniam

Co do prasowania nienawidzę. Wyrzuciłam nawet deske do prasowania. Kupuje ciuchy których nie trzeba prasować. Jak już musze to przed wyjściem na pralce prasuje hehe ze sprzątaniem teraz mi mąż pomaga bo nie mam siły i natchnienia. Ale porządek lubie bardzo. Na początku jak córka sie urodziła raczkowała itp chodziłam ciągle sprzątałam teraz Już sobie odpuscilam.
Spróbuj sobie zjeść ta kasze. Ja też przed ciążą po mleku mialam wzdęcia i bóle brzucha a teraz nie. Nasz organizm w ciąży potrzebuje nabiału więc chyba dlatego lepiej go przyjmuje.
 
Do góry