reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A ja lubie prasowac [emoji5] lubie jak tak poukładane w szafce jest. Pamietam jak wprowadzilam sie do meza po slubie to wszystkie ciuchy z szafy wywalilam jego i prasowalam,bo mial wygniecione [emoji23] do pracy tez mu prasuje mimo,ze fizycznie robi
Ja mam komode i nie widac tego czy poprasowane xP widze rzecz pierwszą z gory xP
 
Niby pisze,ze po 12tyg cera powinna sie poprawic. Ja tez ma mega problem, a z włosami to dopiero, ja nie olejuje ,czytalam na necie,ze w nie ktorych wypadkach na skore nie wskazane, bo moga zaczac wypadac nawet, wiec wole nie kombinować
Ja olejuje tak od długości ucha, tak poleciła mi fryzjerka. Czepek i z tym śpię raz w tygodniu, włosy „piją”, wstaje i myje. Ale robię to z piątku na sobotę jak nie trzeba wstawać do pracy. Miałam zniszczone, teraz już jestem zadowolona i fryzjerka też chwali postępy.
 
To ja sie chyba duzo brudze xD musiałabym non stop prasowac! U mnie wiecznie sterta prania.. oszalalabym. Nienawidze prasowac!! Na sama mysl mam cisnienie 150/150:p mężowi czasem machne ze 3 koszulki a córce raczej prasowac nie musze. A jak musze to na lozku szybko przeprasuhe zeby deski nie rozkladac
Ja syna ciuchy co dzien daje do prania, do tego robocze meza ida w dzien w dzien,moje, i tak staram sie prac jak kolory sie uzbieraja na jedno pranie, teraz syn nie chodzi do szkoly ,ale jak zacznie to bedzie prania trzy razy w tygodniu po pare pralek. U mnie taki karton duzego proszku na 60 pran to na dlugo nie starczy
 
Ja olejuje tak od długości ucha, tak poleciła mi fryzjerka. Czepek i z tym śpię raz w tygodniu, włosy „piją”, wstaje i myje. Ale robię to z piątku na sobotę jak nie trzeba wstawać do pracy. Miałam zniszczone, teraz już jestem zadowolona i fryzjerka też chwali postępy.
Aha czyli po prostu konce masz zniszczone, ja nie mam zniszczonych ,za to mi wypadaja, ja lubie często podcinac, nie prostuje nie suszę
 
Och, przysnełam, przepraszam. @iskierka2610 , mi lekarz powiedział, że właśnie pappa robi się jak usg ok. Że usg nie wszystko wyłapie, a część chorych dzieci nie ma markerów chorób na usg. :( Nie chcę straszyć, dziele się tylko informacjami. Jak na usg wychodzi coś źle, wtedy zaleca się amniopunkcje, nie pappa. A czasem usg i pappa w tysiącach, a dzidzia ZD po porodzie. Nie uwierzę, że wszystko ok.dopóki nie zobacze, nie przytule.

Nie umiem multicytować, stąd taki chaos w odpowiedziach. Przepraszam. :)
Poprzedniej ciąży test Pappa wyszedł mi bardzo źle a usg idealnie. I lekarz nigdzie mnie dalej nie skierował i powiedział że jeśli usg jest ok to nie trzeba się stresować. Dlatego nie chciałam teraz w ogóle robić krwi bo jeśli usg wyjdzie dobrze to po co mam znów się stresować. Zapytałam lekarza czy robić A on po prostu powiedział że on pierw robi usg A jak coś jest niepokojącego to kieruje dalej. Nie wiem czy pappa czy coś innego bo się na tym nie znam więc nie będę pisała jak nie wiem. Ma razie skupię się na tym usg.
 
reklama
Do góry