reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Prywatne prowadzenie ciazy jednak troche kosztuje, nie oszukujmy sie [emoji14]
Ja tylko pierwsza prowadzilam prywatnie i kosztowala mnie ok. 4000 tys zl.
Teraz kolezanki, ktore podliczaja wizyty, badania, usg dodatkowe i leki, to maja sumke juz ok. 5000 tys zl.
A gdzie wyprawka...
Ja juz trzecia ciaze chodze na NFZ, chyba za bardzo jestem skapa :D
Ja też chodzę ja nfz albo ten lux med. Pojedyncze badania płatne.
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)

Ale mam radoche :) wlasnie znalazlam na olx detektor tętna płodu taki sam jak predzej pokazywalam za 60zl :):) i teraz juz nie bylo ze oferta nieaktualna bo dzis chyba 3 razy mi tak odpisywali ...
Bingo [emoji16]

Moje wizyty 140, prenatalne na NFZ, badania z pakietu Polmed więc za darmo -za HIV płaciłam 30 zł. Wizyty co 4 tygodnie czyli wydaję tyle kasy mniej więcej co wydawałam na papierosy miesięcznie [emoji16].
 
Ja na nfz trafialam samych burakow dlatego prywatnie chodze. Z nfz chetnie bym korzystala.. tyle kasy na to idzie. Bylam u 3 lekarzy w pierwszej ciazy i zaden zwolnienia nie chcial mi dac mimo fizycznej pracy
No na NFZ trzeba trafić, ja w pierwszej ciąży zmieniałam lekarza bo miałam wrażenie że sama mu wszystko podpowiadam i znałam każde słowa które chciał mi przekazać:) tym razem też wybrałam panią która prowadziła poprzednią ciążę, zwolnienie mi wypisala aby zobaczyła wyniki z bety ;) zdziwiłam się bo czytałam tu na forum że lekarze boją się wypisywać zwolnienia
 
Kochane, piszę na szybko; dopiero wracam z wizyty bo było duże opóźnienie :) dzieciaczek na USG taki mały skoczek- raz w jedną raz w drugą stronę; od ostatniego USG według mnie jest mega różnica :) Pani doktor powiedziała, ze nie chce nic za bardzo mówić bo jest wcześnie, ale patrząc na wyrostek, stawiała by na chlopczyka, broniła się jednak żeby tego nie brać za bardzo do serca i że za tydzień na prenatalnych powinni powiedzieć :D wklejam zdjecie
 

Załączniki

  • Resized_20180820_211612_3613.jpeg
    Resized_20180820_211612_3613.jpeg
    63,7 KB · Wyświetleń: 74
  • 20180820_205440.jpg
    20180820_205440.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry