reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
U mnie był ewidentnie poziomy, panna jak ta lala.

U znajomego do końca ciąży jego żony twierdzili, że syn jak byk. Urodziła córeczkę 2900. :) Trzeba brać poprawkę na diagnozy z usg. Nie każdy gin to specjalista w swoim fachu (jak wszędzie z resztą). Pediatre i weta mam po latach poszukiwań i rozczarowań...
Chciałabym zobaczyć taki wyrostek na swoim USG
 
Dziewczynom które miały wizyty, gratuluję cudownych wieści i zdjęć :tak:

Jeśli chodzi o wakacje na następny rok, nam marzą się Mazury, a że my ze Śląska to mamy kawałek.. Więc zobaczymy jak będzie.

Kurde tak mało tych płci rozpoznanych, że aż ja się boje żee szybko się nie dowiem :no2:

Rowerek biegowy też mamy z Decathlonu i służy nam jakieś 2 lata . Także polecam :yes:
 
Prywatne prowadzenie ciazy jednak troche kosztuje, nie oszukujmy sie :p
Ja tylko pierwsza prowadzilam prywatnie i kosztowala mnie ok. 4000 tys zl.
Teraz kolezanki, ktore podliczaja wizyty, badania, usg dodatkowe i leki, to maja sumke juz ok. 5000 tys zl.
A gdzie wyprawka...
Ja juz trzecia ciaze chodze na NFZ, chyba za bardzo jestem skapa :D
 
Prywatne prowadzenie ciazy jednak troche kosztuje, nie oszukujmy sie :p
Ja tylko pierwsza prowadzilam prywatnie i kosztowala mnie ok. 4000 tys zl.
Teraz kolezanki, ktore podliczaja wizyty, badania, usg dodatkowe i leki, to maja sumke juz ok. 5000 tys zl.
A gdzie wyprawka...
Ja juz trzecia ciaze chodze na NFZ, chyba za bardzo jestem skapa :D
Ja na nfz trafialam samych burakow dlatego prywatnie chodze. Z nfz chetnie bym korzystala.. tyle kasy na to idzie. Bylam u 3 lekarzy w pierwszej ciazy i zaden zwolnienia nie chcial mi dac mimo fizycznej pracy
 
U znajomych probowala smigac. Moze by zalapala. Na hulajnodze fajnie jezdzila i jeszcze ją rozwazam
Nasza szybciej nauczyla sie lapac rownowage na rowerku, a pozniej doszla hulajnoga, jak miala 2 latka to juz za deskorolke fiszke sie wziela ;)

Do rowerka proponuje zmierzyc dlugosc nozki corki, wtedy najlepiej mozna dopasowac rowerek juz dla takiego malucha. Nasza miala krotkie nozki, mimo ze byla dosc wysoka, ale dzieki temu kupilismy idealny dla niej rowerek, na ktorym jezdzila od poczatku bez problemu, a normy spelnial tylko Puky :)
 
reklama
Prywatne prowadzenie ciazy jednak troche kosztuje, nie oszukujmy sie :p
Ja tylko pierwsza prowadzilam prywatnie i kosztowala mnie ok. 4000 tys zl.
Teraz kolezanki, ktore podliczaja wizyty, badania, usg dodatkowe i leki, to maja sumke juz ok. 5000 tys zl.
A gdzie wyprawka...
Ja juz trzecia ciaze chodze na NFZ, chyba za bardzo jestem skapa :D

U mnie to trochę wdzięczność i zaufanie do lekarza, bo on nie tylko prowadził moją pierwszą ciążę i jest ordynatorem u mnie w szpitalu, ale po prostu dzięki leczeniu u niego mam pierwszego syna i drugą upragnioną ciążę. W szpitalu on wydawał bezpośrednio decyzję o wywołaniu, on przebijał pęcherz płodowy,on był na każdym obchodzie, a jak była potrzebna cesarka to nikt się nawet nie zająknął.
Przyjęcie do szpitala i do zabiegów zawsze tak mi planował żeby on tam był. Już nie mówiąc o tym że żaden lekarz by mnie nie przyjął do szpitala w 40tc ciąży na wywołanie porodu tylko kazaliby czekac do tygodnia albo dwa po terminie.
Pewnie, że ma mnóstwo tytułów itp. ale jak ciąża bezproblemowa to prawie każdy lekarz mógłby poprowadzić.
 
Do góry